cloos-logo-jpg.jpg

To będzie hit – oferta firmy Cloos-Polska na Targach STOM

28 lutego 2022
Jeden z wieloletnich wystawców kieleckiego wydarzenia szykuje prawdziwe perełki dla zwiedzających kwietniową Przemysłową Wiosnę.

Firma Cloos-Polska, z siedzibą w Świdnicy na Dolnym Śląsku, obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia. Nieprzerwanie od 1992 roku podnosi ona standardy spawalnicze w Polsce, stale zwiększając jakość oferowanych produktów i usług, które bazują przede wszystkim na komponentach Carl Cloos Schweisstechnik GmbH.

CLOOS-PL-301600.jpg [770.52 KB]

Najważniejszym aspektem działalności firmy są zdecydowanie zrobotyzowane i zautomatyzowane stanowiska spawalnicze – już dziś Cloos-Polska może poszczycić się ponad 200 wdrożeniami robotów w samej Polsce! Nowoczesne pod względem technologicznym roboty spawalnicze Qirox posiadają cechy, które gwarantują im przewagę nad konkurencją: są szybkie i dynamiczne, a przy tym zachowują wysoki stopień dokładności i powtarzalności, tak ważny przy spawaniu wielu serii. Nowością w ofercie Cloos-Polska są coboty – roboty współpracujące z ludźmi, umożliwiające sprawną automatyzację procesów produkcyjnych w obszarze spawalnictwa. Podczas Salonu Robotyki Przemysłowej firma zaprezentuje robota spawalniczego ze wszystkimi komponentami jako kompletne stanowisko zrobotyzowane.

Cloos-Polska oferuje również wysokiej klasy, niezawodny sprzęt klasy premium do spawania metodami MIG/MAG oraz TIG. Dzięki zróżnicowanym parametrom spawalniczych źródeł prądu dostosowane są one do wielu wymagań produkcyjno-przemysłowych oraz różnych procesów łącznia metali zapewniając najlepszą efektywność pracy.  Ta oferta czeka na gości Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO.

Wsparcie techniczno-inżynieryjne na każdym etapie współpracy, a także znajomość technologii spawalniczych i realiów produkcyjnych to wartości dodane, które wyróżniają firmę Cloos-Polska. Doradztwo na etapie planowania zakupu, pomoc w obsłudze i zoptymalizowaniu urządzeń i w końcu wsparcie serwisowe sprawiają, że Klienci firmy mogą czuć się pewni swoich wyborów.

Uzupełnieniem oferty firmy Cloos-Polska są m.in. urządzenia do spawania orbitalnego i plazmowego, oraz profesjonalne wyposażenie stanowisk spawalniczych: odciągi filtracyjne, stoły spawalnicze czy przyłbice. Należą do nich marki: Orbitalum, KEMPER, TEKA, SIEGMUND, Optrel.

Cloos-Polska jest także oficjalnym dystrybutorem sprężyn przemysłowych LESJÖFORS oraz zacisków, chwytaków czy pozycjonerów Destaco.

Potencjał techniczny firmy Cloos-Polska, do którego można zaliczyć ośrodek doświadczalno-szkoleniowy, magazyn elektromechaniczny, elektroniczny warsztat serwisowy, halę montażową podnosi jakość oferowanych szkoleń technicznych oraz prób spawalniczych, wykonywanych dla potencjalnych Klientów.

Potencjał technologiczny opiera się natomiast na nowoczesnych aplikacjach i oprogramowaniu m.in. takich jak Robo-Plan – systemie do programowania robotów w trybie offline oraz C-Gate – systemie do zarządzania procesami spawania w czasie rzeczywistym.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Cloos-Polska od 5 do 7 kwietnia podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce!

(UK)

Polecane aktualności
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.