PARTNER-STOM.png

Kongres Technologii Obróbki STAL 2022 już w maju!

05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.

Podczas kongresu poruszane będą ważne i aktualne tematy, między innymi:   „Mapa drogowa digitalizacji - transformacja firmy na przykładzie platformy robotów DBR77”, „Jak można zredukować zmienność cen produktów stalowych. Bieżąca sytuacja na rynkach finansowych i prognozy cen”, „Maszyny i linie technologiczne jako źródła ryzyka w ujęciu dyrektywy 2006/42/WE” , „Dodatkowe środki na inwestycje: robotyzacja, badania i rozwój, nieruchomości, maszyny, urządzenia i ich leasing”, „Współczesne trendy rozwojowe w obróbce skrawaniem” i wiele innych.

Czasopismo „STAL Metale & Nowe Technologie” – organizator wydarzenia od przeszło 15 lat wspiera specjalistów w ich pracy łącząc naukową wiedzę z praktycznymi rozwiązaniami świata biznesu, dlatego wydarzenie dedykowane jest zarówno przedstawicielom środowiska uczelnianego, jak również przedsiębiorcom.

Branże jakie powinny szczególnie zainteresować się tematyką kongresu to: automotive, maszyny i urządzenia, automatyka i robotyka, producenci konstrukcji stalowych, producenci elementów złącznych, firmy usługowe, producenci maszyn i urządzeń metrologicznych, firmy z branży lotniczej, producenci łożysk tocznych.

Rejestracja uczestników: bezpośrednio przez stronę internetową akademia.dlaprodukcji.pl lub pod adresem mailowym stal@elamed.pl i nr telefonu 728 922 026.

Polecane aktualności
30 sierpnia 2022
Polska Unia Metrologiczna uczestniczyła jako wystawca oraz w roli merytorycznego wsparcia na targach CONTROL-STOM. Uczestnictwo w wydarzeniu wspominane jest także na oficjalnym blogu PUM.
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.