POLACCO-LOCANDINA-kopia.png

Partner Targów Kielce wspiera Ukrainę

14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.

Fundusze uzyskane dzięki tej inicjatywie zostaną wykorzystane na wsparcie ludności ukraińskiej. Będzie to możliwe dzięki NNO, organizacji non-profit, założonej w 2013 r. i zajmującej się zapewnianiem transportu, zakwaterowania i zatrudnienia dla ukraińskich uchodźców, przebywających obecnie na terytorium Polski. NNO i Fundacja Nienieodpowiedzialni powstały z inicjatywy Grupy ANG SA, firmy, która działa na rzecz budowy i rozwoju sprzedaży, biznesu oraz odpowiedzialności społecznej i etycznej.

Aby wziąć udział w koncercie, podczas którego zaprezentują się Chór Chłopięcy NFM pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny oraz maestro Vadim Brodski przy akompaniamencie fortepianu, wymagana jest minimalna darowizna w wysokości 50 PLN od osoby, którą należy wpłacić bezpośrednio na konto NNO dopiero po skontaktowaniu się z działem pomocy Confindustria, w celu sprawdzenia dostępności miejsc, które są ograniczone.

Polecane aktualności
30 sierpnia 2022
Polska Unia Metrologiczna uczestniczyła jako wystawca oraz w roli merytorycznego wsparcia na targach CONTROL-STOM. Uczestnictwo w wydarzeniu wspominane jest także na oficjalnym blogu PUM.
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.