tfm-logo.jpg

TFM zaprasza na Targi STOM-TOOL

02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.

Powstała w 2003 roku firma Technologie Formowania Metali (TFM) swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy szukają skutecznych rozwiązań w zakresie plastycznej i laserowej obróbki metali. Proponowane przez TFM maszyny to najwyższej jakości urządzenia, które pracują już u ponad 1000 klientów z Polski i krajów europejskich.

Na ofertę firmy składają się:
maszyny do obróbki rur i profili: giętarki trzpieniowe, giętarki beztrzpieniowe, giętarki trójrolkowe, szlifierki taśmowe, przecinarki taśmowe;
maszyny do obróbki blach: zwijarki, prasy krawędziowe, prasy hydrauliczne, prasy mimośrodowe, szlifierki taśmowe, nożyce gilotynowe;
maszyny do obróbki drutu: giętarki do drutu 2D i 3D, giętarki do sprężyn;
wycinarki laserowe: wycinarki do blach, rur i profili; wycinarki wodne (waterjet).

Ponadto pod marką TFM Robotics, jako oficjalny dystrybutor Techman Robot, firma oferuje roboty współpracujące, jak również usługi w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów. TFM specjalizuje się głównie w procesach obsługi maszyn, montażu, paletyzacji oraz przemieszczania elementów.

Podczas targów STOM-TOOL TFM zaprezentuje m.in. giętarkę trójrolkową Primetec własnej produkcji, prasę krawędziową marki Adira, giętarkę trzpieniową VLB czy też nowość w ofercie – szlifierko gratowarkę TFON.  Podczas STOM-TOOL swoją obecność zaznaczy również dział automatyki i robotyki TFM Robotics, prezentując ciekawe rozwiązania dotyczące współpracy robotów z maszynami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  stoiska firmy TFM!


Więcej informacji na https://tfm.pl/ oraz http://tfm-robotics.pl/.

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".