tfm-logo.jpg

TFM zaprasza na Targi STOM-TOOL

02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.

Powstała w 2003 roku firma Technologie Formowania Metali (TFM) swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy szukają skutecznych rozwiązań w zakresie plastycznej i laserowej obróbki metali. Proponowane przez TFM maszyny to najwyższej jakości urządzenia, które pracują już u ponad 1000 klientów z Polski i krajów europejskich.

Na ofertę firmy składają się:
maszyny do obróbki rur i profili: giętarki trzpieniowe, giętarki beztrzpieniowe, giętarki trójrolkowe, szlifierki taśmowe, przecinarki taśmowe;
maszyny do obróbki blach: zwijarki, prasy krawędziowe, prasy hydrauliczne, prasy mimośrodowe, szlifierki taśmowe, nożyce gilotynowe;
maszyny do obróbki drutu: giętarki do drutu 2D i 3D, giętarki do sprężyn;
wycinarki laserowe: wycinarki do blach, rur i profili; wycinarki wodne (waterjet).

Ponadto pod marką TFM Robotics, jako oficjalny dystrybutor Techman Robot, firma oferuje roboty współpracujące, jak również usługi w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów. TFM specjalizuje się głównie w procesach obsługi maszyn, montażu, paletyzacji oraz przemieszczania elementów.

Podczas targów STOM-TOOL TFM zaprezentuje m.in. giętarkę trójrolkową Primetec własnej produkcji, prasę krawędziową marki Adira, giętarkę trzpieniową VLB czy też nowość w ofercie – szlifierko gratowarkę TFON.  Podczas STOM-TOOL swoją obecność zaznaczy również dział automatyki i robotyki TFM Robotics, prezentując ciekawe rozwiązania dotyczące współpracy robotów z maszynami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  stoiska firmy TFM!


Więcej informacji na https://tfm.pl/ oraz http://tfm-robotics.pl/.

Polecane aktualności
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
27 lutego 2023
Salon Robotyki Przemysłowej to od pięciu lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
27 lutego 2023
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
23 lutego 2023
Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL czyli jeden z elementów Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce z pewnością zachwycą zwiedzających swoją ofertą. Tradycyjnie jednym z wystawców będzie firma GF Machining Solutions.