642b2475-20230329-TargiKielce-Stom-gala.jpg

Wystawcy Przemysłowej Wiosny 2023 z nagrodami!

30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.

O przyznaniu nagród decydowały komisje konkursowe . W skład jury weszli czołowi, branżowi specjaliści. Komisjom przewodzili: Targów STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER oraz SPAWALNICTWO, dr hab. inż. Paweł Andrzej Łaski oraz Targów CONTROL-STOM prof. dr hab. inż. Stanisław Adamczak. W czasie uroczystości wręczono także wyróżnienia i nagrody Top DESIGN za oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej. Wystawcy Dni Druku 3d swoje nagrody odebrali podczas wieczoru z kręglami. Pełna lista nagrodzonych znajduje się w zakładce nagrody i wyróżnienia.
Razem z Targami Kielce firmy świętowały swoje jubileusze:
10-ty jubileusz świętuje firma ZOLLER Polska
10-lecie obchodzi także firma GPA INNOVA
Jubileusz 15-lecia świętuje TOX® PRESSOTECHNIK
20-ty jubileusz obchodzi WEGOMA POLSKA
Również 20-ty jubileusz świętuje firma ROLLICO Rolling Components
Ćwierć wieku działalności przypada firmie KIMLA
Również 25 jubileusz świętuje SARIV
30 lat działalności ma firma BOLTEX
35-ty jubileusz świętuje MARCOSTA®
40-lecie świętuje również Zakład Ślusarstwa Produkcyjnego Eugeniusz Buła
Pół wieku działalności firmy FATPOL TOOLS
imponujący Jubileusz, 100 lat działalności firmy TRUMPF

 

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.