642B2929.jpg

O innowacjach i nowych technologiach podczas Przemysłowej Wiosny

30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.

Pierwszym z prelegentów był Michał Siedlecki współzałożyciel SIMPLE i współtwórca pierwszego oferowanego przez Spółkę systemu. Pasjonat nowych technologii i ekspert merytoryczny w zakresie systemów ERP, twórca koncepcji  aplikacji mobilnych marki SIMPLE. Będąc jednym z twórców SIMPLE SA odpowiadał na stanowisku Głównego Projektanta Systemów za tworzenie i rozwój oferowanych rozwiązań. Michał Siedlecki w Targach Kielce opowiadał o sztucznej inteligencja w zarządzaniu produkcją.

642B2965.jpg [284.78 KB]

Ulga na robotyzację – jak praktycznie skorzystać z odliczenia kosztów w CIT - ten temat w swoim wystąpieniu poruszała Marta Skrodzka Tax Manager, ASB Group.

642B3043.jpg [756.97 KB]

Nieustanny rozwój i inwestowanie w innowacyjne rozwiązania pozwalają firmom nie tylko zwiększać zyski, ale również wyprzedzać konkurencję, a nawet kreować nowe standardy rynkowe. Wdrożenie systemów REXIO® do robotyzacji i automatyzacji jest krokiem w tym kierunku. Dlaczego? Bo usprawnia procesy i eliminuje przestoje w produkcji, zapewnia precyzję wykonania, usuwa błędy i nieścisłości. To wszystko gwarantuje korzyści – szybki zwrot z inwestycji, większe zyski i zadowolenie kontrahentów. Ten temat poruszał Wojciech Adamczyk.

642B3085.jpg [1,010.53 KB]

 

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.