Aktualności
Technologia, która pracuje dla pszczelarza – BRCtech na Expo2Bee
Firma rozwija urządzenia wspierające kluczowe etapy pracy w pasiece – od miodobrania po obróbkę miodu. Oferta kierowana jest zarówno do pszczelarzy rozwijających swoje gospodarstwa, jak i do pasiek zawodowych, które stawiają na lepszą organizację pracy i większą wydajność.
Podczas targów będzie można zobaczyć m.in.:
• miodarki do sprawnego wirowania ramek,
• stoły do odsklepiania ułatwiające przygotowanie plastrów,
• odsklepiarki skracające czas pracy przy miodobraniu,
• urządzenia do kremowania miodu,
• wyposażenie pracowni pszczelarskiej wspierające ergonomię i porządek pracy.
Warto dodać, że BRCtech to nie tylko sprzęt – firma produkuje również odzież pszczelarską oraz pokarmy dla pszczół, uzupełniając ofertę o rozwiązania przydatne w codziennym prowadzeniu pasieki.
Rozwiązania projektowane są z myślą o realnych warunkach pracy – z naciskiem na trwałość, funkcjonalność i wygodę użytkowania. Ich celem jest usprawnienie procesów, ograniczenie strat i lepsza organizacja pracy w sezonie.
Expo2Bee to dobra okazja, by zobaczyć te rozwiązania z bliska i porozmawiać bezpośrednio z producentem o dopasowaniu sprzętu do konkretnej pasieki.