ciagnik.jpg
Ciągniki sadownicze Massey Ferguson będzie można zobaczyć podczas targów TSW w styczniu w Targach Kielce.

Ruszyła sprzedaż biletów na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach. Promocyjna cena do końca października

10 października 2023
Sadownicy i plantatorzy warzyw, ogrodnicy i pasjonaci już mogą kupować bilety na największą imprezę tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie się 17 i 18 stycznia 2024 roku w Targach Kielce.  Organizator wydarzenia Oficyna Wydawnicza Oikos rozpoczęła akcję promocyjną Early Birds, która trwa do końca października na stronie www.tsw.pl

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa od 14 lat gromadzą ekspertów branży ogrodniczej, a podczas wystawy prezentowane są najnowsze osiągnięcia i trendy. 13. edycja wydarzenia po raz pierwszy była zorganizowana w Targach Kielce, a wszystko wskazuje na to, że najbliższa wystawa w styczniu 2024 roku będzie jeszcze okazalsza. Ofertę zaprezentuje około 350 firm z Polski i zagranicy, o blisko 40 więcej niż w styczniu 2023. Zwiększy się tym samym powierzchnia wydarzenia, a hale wypełnią nie tylko maszyny i technologie, ale też konferencje i poletka pokazowe, na których będzie można zobaczyć nowoczesne techniki upraw.  

 

Od maszyn po urządzenia do pakowania na TSW w Kielcach 


Wystawcy zaprezentują technologie i środki, które obejmują cały  proces produkcji - od uprawy po zbiór i sprzedaż. Będą ciągniki, maszyny, urządzenia do prac, innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin oraz rozwiązania wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem oraz dostarczające maszyny do pracy w ogrodnictwie, a także do sortowania oraz pakowania owoców i warzyw. Obecni będą też producenci materiału szkółkarskiego oraz przedsiębiorstwa handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Pojawi się specjalna strefa wystawiennicza związana z odnawialnymi źródłami energii w ogrodnictwie.  Lista wystawców na tsw.pl/wystawcy-th

 

Kongres z branżowymi konferencjami dla plantatorów warzyw i owoców w Targach Kielce 

Targom towarzyszyć będzie Kongres, w ramach którego odbędą się:

• Konferencja Sadownicza,
• Konferencja Warzywnicza,
• XI Konferencja Truskawkowa,
• II Konferencja Jagodowa,
• Konferencja Maszynowa (NOWOŚĆ!),
• Konferencja Szkółkarska (NOWOŚĆ!),
• Konferencja „Odnawialne źródła energii w ogrodnictwie” (NOWOŚĆ!),
• Konferencja „Przyszłość polskiego ogrodnictwa – strategia zamiast gaszenia pożarów” (NOWOŚĆ!),
• Sadownicze Forum Ekonomiczne

 

Podczas TSW 2024 po raz dziewiąty zostaną także przyznane Nagrody im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska oraz dla społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.

 

Bilety na TSW 2024. Promocja do końca października 

 

Organizatorzy już ruszyli ze sprzedażą biletów. Umożliwia on dostęp do całego bogatego programu merytorycznego wydarzenia obejmującego prezentacje produktów, warsztaty, panele dyskusyjne i możliwość nawiązania cennych relacji biznesowych. To okazja dla tych, którzy pragną być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, trendami rynkowymi i innowacjami. 

Do 31 października 2023 roku trwa promocja, bilet można kupić za 15 złotych. Sprzedaż trwa na  www.tsw.pl

/MŚ/

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.