Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
1z6e9136-20200219-TargiKielce-KidsTime-nagrodzone-stoiska.jpg

Targi KIDS’ Time szykują się na… zimę!

23 września 2020
Organizatorzy największych w Polsce i w tej części Europy wystawy branży dziecięcej już od tygodni szykują się do nadchodzącej zimy. A zima w targowym kalendarzu oznacza tylko jedno: czas KIDS’ Time!

Choć pandemia COVID19 psuje plany organizatorom wydarzeń na całym świecie, to zespół targów KIDS’ Time nie poddał się i już od tygodni przygotowuje się do wystawy, która odbędzie się między 17 a 19 lutego w Targach Kielce.

 - Oczywiście nie zapominamy o bezpieczeństwie  - mówi Joanna Marcjan - Dla Targów Kielce jest to sprawa priorytetowa. Jako organizator wystaw musimy wdrożyć odpowiednie procedury. Stosujemy się do  wszelkich wytycznych sanitarnych, dodatkowo wprowadzając swoje obostrzenia – kontynuuje Zastępca Dyrektora Wydziału Targowego. A te zabezpieczenia to między innymi bramki dekontaminacyjne, kontrola temperatury, obowiązek zakrywania ust i nosa, a także ankiety epidemiologiczne.

Organizatorzy targów zapewniają, że robią wszystko, aby targi odbyły się w planowanym terminie - Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że sytuacja epidemiologiczna może zweryfikować plany wystawiennicze wielu firm, jednak, wszyscy bardzo chcemy się spotkać w branżowym gronie, posłuchać opinii klientów na temat produktów, porównać je z konkurencją – dodaje Joanna Marcjan.

 Działania grupy zadaniowej targów KIDS’ Time skupione są na udoskonalaniu wystawy, pozyskiwaniu merytorycznych partnerów i poszerzaniu wiedzy branżowej oraz przedstawianiu rynkowych debiutów i innowacyjnych rozwiązań. Podobnie, jak w latach ubiegłych, w trakcie targów KIDS’ TIME będą miały miejsce spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej, a także marketingu. Wystawie towarzyszyć będą szkolenia dla sprzedawców i kadry kierowniczej, będzie  także możliwość wzięcia udziału w prelekcjach prowadzonych przez profesjonalistów. 

Targi KIDS’ Time odbędą się między 17 a 19 lutego w Targach Kielce. Wystawa ma charakter biznesowy i odbywa się w formule Business-to-Business.

(MBr)

Polecane aktualności
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.
10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.
17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.
20 listopada 2020
Książki, którymi tytułowymi bohaterami są Frigiel i Fluffy to fascynujące opowieści o przyjaźni oraz ciekawości świata, których akcja toczy się w uniwersum Miecrafta. Premierowy pokaz trzeciej i czartej cześci przygód odbędzie się podczas targów KIDS’ Time.
13 listopada 2020
KIDS’ Time to nie tylko zabawki i ubranka dla dzieci, to także książki dla najmłodszych. Seria o Puciu to polski bestseller, którym zachwycają się dzieci od niemowlaka po przedszkolaka. Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentuje jesienne nowości. Jak mali krytycy przyjmą takie propozycje?
03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.
23 października 2020
Kolejni wystawcy KIDS’ Time meldują się na targowej liście. Qbana Mama to polska marka projektująca i produkująca produkty wyprawkowe dla dzieci. Firma bazuje na wysokiej jakości materiałach i wykonaniu oraz oryginalności projektów.
08 października 2020
Kolejna, dwunasta edycja targów KIDS’ TIME zapowiada się bardzo interesująco. A to za sprawą wystawców, którzy już teraz potwierdzają swój udział w przyszłorocznym wydarzeniu. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się w Targach Kielce od 17 do 19.02.2021 r.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy