1z6e9136-20200219-TargiKielce-KidsTime-nagrodzone-stoiska.jpg

Targi KIDS’ Time szykują się na… zimę!

23 września 2020
Organizatorzy największych w Polsce i w tej części Europy wystawy branży dziecięcej już od tygodni szykują się do nadchodzącej zimy. A zima w targowym kalendarzu oznacza tylko jedno: czas KIDS’ Time!

Choć pandemia COVID19 psuje plany organizatorom wydarzeń na całym świecie, to zespół targów KIDS’ Time nie poddał się i już od tygodni przygotowuje się do wystawy, która odbędzie się między 17 a 19 lutego w Targach Kielce.

 - Oczywiście nie zapominamy o bezpieczeństwie  - mówi Joanna Marcjan - Dla Targów Kielce jest to sprawa priorytetowa. Jako organizator wystaw musimy wdrożyć odpowiednie procedury. Stosujemy się do  wszelkich wytycznych sanitarnych, dodatkowo wprowadzając swoje obostrzenia – kontynuuje Zastępca Dyrektora Wydziału Targowego. A te zabezpieczenia to między innymi bramki dekontaminacyjne, kontrola temperatury, obowiązek zakrywania ust i nosa, a także ankiety epidemiologiczne.

Organizatorzy targów zapewniają, że robią wszystko, aby targi odbyły się w planowanym terminie - Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że sytuacja epidemiologiczna może zweryfikować plany wystawiennicze wielu firm, jednak, wszyscy bardzo chcemy się spotkać w branżowym gronie, posłuchać opinii klientów na temat produktów, porównać je z konkurencją – dodaje Joanna Marcjan.

 Działania grupy zadaniowej targów KIDS’ Time skupione są na udoskonalaniu wystawy, pozyskiwaniu merytorycznych partnerów i poszerzaniu wiedzy branżowej oraz przedstawianiu rynkowych debiutów i innowacyjnych rozwiązań. Podobnie, jak w latach ubiegłych, w trakcie targów KIDS’ TIME będą miały miejsce spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej, a także marketingu. Wystawie towarzyszyć będą szkolenia dla sprzedawców i kadry kierowniczej, będzie  także możliwość wzięcia udziału w prelekcjach prowadzonych przez profesjonalistów. 

Targi KIDS’ Time odbędą się między 17 a 19 lutego w Targach Kielce. Wystawa ma charakter biznesowy i odbywa się w formule Business-to-Business.

(MBr)

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.