Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
1z6e9136-20200219-TargiKielce-KidsTime-nagrodzone-stoiska.jpg

Targi KIDS’ Time szykują się na… zimę!

23 września 2020
Organizatorzy największych w Polsce i w tej części Europy wystawy branży dziecięcej już od tygodni szykują się do nadchodzącej zimy. A zima w targowym kalendarzu oznacza tylko jedno: czas KIDS’ Time!

Choć pandemia COVID19 psuje plany organizatorom wydarzeń na całym świecie, to zespół targów KIDS’ Time nie poddał się i już od tygodni przygotowuje się do wystawy, która odbędzie się między 17 a 19 lutego w Targach Kielce.

 - Oczywiście nie zapominamy o bezpieczeństwie  - mówi Joanna Marcjan - Dla Targów Kielce jest to sprawa priorytetowa. Jako organizator wystaw musimy wdrożyć odpowiednie procedury. Stosujemy się do  wszelkich wytycznych sanitarnych, dodatkowo wprowadzając swoje obostrzenia – kontynuuje Zastępca Dyrektora Wydziału Targowego. A te zabezpieczenia to między innymi bramki dekontaminacyjne, kontrola temperatury, obowiązek zakrywania ust i nosa, a także ankiety epidemiologiczne.

Organizatorzy targów zapewniają, że robią wszystko, aby targi odbyły się w planowanym terminie - Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że sytuacja epidemiologiczna może zweryfikować plany wystawiennicze wielu firm, jednak, wszyscy bardzo chcemy się spotkać w branżowym gronie, posłuchać opinii klientów na temat produktów, porównać je z konkurencją – dodaje Joanna Marcjan.

 Działania grupy zadaniowej targów KIDS’ Time skupione są na udoskonalaniu wystawy, pozyskiwaniu merytorycznych partnerów i poszerzaniu wiedzy branżowej oraz przedstawianiu rynkowych debiutów i innowacyjnych rozwiązań. Podobnie, jak w latach ubiegłych, w trakcie targów KIDS’ TIME będą miały miejsce spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej, a także marketingu. Wystawie towarzyszyć będą szkolenia dla sprzedawców i kadry kierowniczej, będzie  także możliwość wzięcia udziału w prelekcjach prowadzonych przez profesjonalistów. 

Targi KIDS’ Time odbędą się między 17 a 19 lutego w Targach Kielce. Wystawa ma charakter biznesowy i odbywa się w formule Business-to-Business.

(MBr)

Polecane aktualności
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.
10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy