642A5842.jpg

Targi Kids’ Time powracają do gry. Największe biznesowe wydarzenie branży dziecięcej wystartowało!

22 lutego 2023
Mnóstwo premier i nowości. Światowe marki i najlepsi eksperci. Przez trzy dni w Targach Kielce zaprezentuje się blisko 300 wystawców, w tym 40 zagranicznych. Targi Kids’ Time powracają po pandemicznej przerwie!

Strefy tematyczne nowością targów Kids’ Time

Wiele nowości czeka zarówno wystawców, jak i zwiedzających podczas trzynastej edycji targów branży dziecięcej. Strefa Licencji to nowa przestrzeń dedykowana produktom licencyjnym. Branżowi eksperci mówić będą jak wygląda rynek takich produktów w Polsce, jak rozpocząć współpracę z zagranicznymi markami i wprowadzić je w naszym kraju do sprzedaży. Strefa Debiutów to miejsce zarezerwowane dla firm, które po raz pierwszy biorą udział w targach i chcą przedstawić swoją ofertę szerszemu gronu odbiorców. Nowością jest również Strefa Gier Planszowych, w której znajdują się najlepsze w 2022 roku tytuły gier planszowych wyłonione w konkursie „Planszowa Gra Roku”. W tym roku uruchomiony został także program Hosted Buyers, przyciągający zagranicznych przedstawicieli branży oraz kupców i pozwalający im nawiązać kontakty biznesowe z naszymi wystawcami. Przyjechali goście z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Islandia, Rumunia, Słowenia, Maroko, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Światowe marki pokażą swoje nowości

Największe i najważniejsze biznesowe targi producentów zabawek, wózków, ubranek i akcesoriów dla dzieci i  ich rodziców od lat gromadzą zarówno uznane światowe marki, jak i te nowe, wchodzące na rynek. Wystawcy zapowiedzieli wiele premier i  nowości, którymi zaskoczą zwiedzających. Tych czekają trzy dni wypełnione bogatym programem. – KIDS’ TIME to wydarzenie dla biznesu, mające znaczenie dla rozwoju branży. Tu producenci, właściciele hurtowni mają okazję spotkać się z przedstawicielami sklepów, galerii i znaleźć dla swojej firmy kontrahenta. Prezentowane są nowości, więc kupcy mają pełen przegląd topowej oferty – mówi Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń. – Podczas najbliższej edycji zaprezentują się najwięksi producenci zabawek, wózków i fotelików światowych marek. Zapowiada się wiele nowości, produktów debiutujących na rynku. Tym ostatnim dedykowano specjalną Strefę Debiutów – dodaje Prezes. Hale zarezerwowane dla firm zabawkarskich pękają w szwach, a producenci zapowiedzieli mnóstwo premier. Będzie można spotkać takie firmy jak: Wader, Dumel, Playmobil, Dante, Ateneum, MZ, Orbico, MGA, TM Toys, Cobi, Marioinex, Tuban, Dami, Bayer Design, Haba, TY Poland. W Targach Kielce nie zabraknie również producentów wózków, w tym: Marko, Roan, Tako, Lionello 4 Baby, 4 Kids, AGS 92, Coletto, Scandinavian Baby, Apollo, Miko, Carello, MoMi.

Targi Kids’ Time potrwają do piątku 24 lutego.

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.