Projekt-bez-nazwy-18.png

Tajniki analizy chemicznej na POLSECURE

03 kwietnia 2024
Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji między innymi urządzeń do bezpiecznej identyfikacji nieznanych materiałów w terenie. Poznajcie ofertę Metrohm.

Metrohm został założony w 1943 r. przez inżyniera Bertolda Suhner’a w miejscowości Herisau w Szwajcarii, gdzie do dziś ma swoją siedzibę Metrohm International Headquarters.

Metrohm jest jedną z najbardziej zaufanych firm o międzynarodowym zasięgu, która zajmuje się produkcją wysoce precyzyjnych urządzeń do analizy chemicznej w laboratoriach, ale również w innych miejscach, gdzie operują różnego rodzaju służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo cywilów. Przykład zastosowań urządzeń firmy można znaleźć w dwóch poniższych filmach promujących najnowsze rozwiązania dla funkcjonariuszy działających na pierwszej linii frontu:

Metrohm jest obecny w ponad 80 krajach, gdzie zlokalizowane są oddziały firmy lub wyłączni dystrybutorzy marek Metrohm. To pozwala lepiej rozumieć potrzeby Klientów na lokalnych rynkach, a także oferować szybkie i bezpośrednie wsparcie aplikacyjno-serwisowe. W ramach III edycji Międzynarodowych Targów Polsecure firma będzie obecna na stoisku G65, gdzie zaprezentuje m.in.:

  • Kompaktowy spektrometr Ramana TacticID 1064 wyposażony w tryb „See Through”
  • Mobilny spektrometr Ramana TacticID Mobile z GPS, sterowany przez system Android
  • Podręczny spektrometr Ramana MIRA XTR Mobile z algorytmem redukującym fluorescencję
  • Przystawkę AFSO pozwalającą na analizę i zbieranie widm Ramana z odległości do 2 m
  • Wszechstronny spektrometr i-Raman Plus wyposażony w kamerę z mikroskopem
Polecane aktualności
11 kwietnia 2024
Kolejne spotkanie Rady dotyczyło konkretnych rozwiązań dotyczących konferencji, spotkań oraz pokazów.
05 kwietnia 2024
140 wystawców, podwojona liczba krajów reprezentowanych przez firmy zagraniczne, zwiększona powierzchnia ekspozycji – Międzynarodowe Targi Polsecure przez 3 lata stały się ważnym punktem w kalendarzu zarówno służb jak i przedsiębiorstw związanych z bezpieczeństwem publicznym.
04 kwietnia 2024
Międzynarodowe Targi Polsecure prezentują ofertę przeznaczoną dla służb dbających o bezpieczeństwo nie tylko na lądzie, ale także w wodzie. Takie produkty w tym roku zaprezentuje firma SANTI.
15 marca 2024
Marcin Kierwiński, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji objął patronatem honorowym tegoroczne targi skierowane do służb. Wydarzenie od pierwszej edycji odbywa się przy wsparciu MSWiA
29 lutego 2024
Międzynarodowe Targi skierowane do służb to nie tylko wyjątkowa ekspozycja. Przez trzy dni funkcjonariusze policji będą mieli okazję do wzięcia udziału w ciekawych konferencjach i spotkaniach.
23 lutego 2024
GRUPA WB to jeden z największych polskich koncernów zaawansowanych technologii, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie rozwiązań w sektorze obronnym i cywilnym. Od pierwszej edycji firma jest partnerem strategicznym Międzynarodowych Targów POLSECURE.
20 lutego 2024
Ochrona zdrowia i życia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym to misja dzisiejszej Straży Ochrony Kolei. Żeby dobrze wypełniać te obowiązki, funkcjonariusze SOK-u muszą być dobrze wyposażeni. Odpowiedzią na potrzeby Straży może być oferta Targów POLSECURE.
09 lutego 2024
Międzynarodowe Targi POLSECURE dedykowane wszystkim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczne to jeden z najmłodszych „mundurowych” projektów w kalendarzu Targów Kielce. We wtorek w Warszawie odbyła się Rada Programowa tego wydarzenia, gdzie ustalono najważniejsze wytyczne najbliższej edycji. Posiedzeniu przewodniczył nadinspektor Rafał Kochańczyk, Zastępca Komendanta Głównego Policji.