szkolka-krupinski.jpg

Szkółka Krupiński wystawcą DOM, OGRÓD i TY

08 kwietnia 2022
Istniejąca od 1986 roku szkółka to niewielkie gospodarstwo rodzinne zlokalizowane w miejscowości Karniów, oddalonej o 6 km od Kocmyrzowa i 25 km od Krakowa. Firma zajmuje się produkcją drzewek owocowych, krzewów jadalnych, drzew i krzewów ozdobnych, a także róż.

Rodzinne przedsiębiorstwo duży nacisk kładzie na dobór odmian, które bardzo dobrze znoszą polskie warunki klimatyczne. Cechuje się dużą dbałością o jakość produkcji, co zapewnia indywidualne podejście do każdego gatunku roślin. Pracownicy firmy dbają, aby rośliny były zdrowe, dlatego materiał szkółkarski wielokrotnie sprawdzany jest przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie, co gwarantuje najwyższą jakość produkcji.

Przez lata działalności szkółka Krupiński zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala na tworzenie, uprawę i umiejętną pielęgnację coraz nowszych odmian. Obecnie w sprzedaży znajduje się wiele roślin owocowych i ozdobnych, a w szczególności szczepionych form piennych. Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa mogą liczyć na miłą i przyjemną obsługę oraz garść niezbędnych informacjami na temat sadzenia i pielęgnacji roślin. Firma zajmuje się także pomocą przy projektowaniu i urządzaniu ogrodów.

krupinski-szkolka-2.jpg [91.33 KB] krupinski-szkolka.jpg [141.54 KB]

W ofercie szkółki Krupiński znaleźć można szeroki wybór:

  • drzewek owocowych(odmiany stare, a także nowe, odmiany kolumnowe),
  • ponad 100 odmian róż: miniatur, okrywowych, rabatowych, wielkokwiatowych, pnących i parkowych, dodatkowo róże na pniach (dwa kolory na pniu, lub trzy kolory na jednym pniu), 
  • krzewów ozdobnych: migdałowce, lilaki, jabłonie rajskie, wierzby w 5. gatunkach, wiśnie piłkowane, złotokapy, krzewuszki, tawuły, rododendrony, azalie, trzmieliny, klony palmowe, klony na pniu,
  • krzewów jadalnych: borówki amerykańskie, leszczyny, porzeczki, agresty, maliny, jagody kamczackie, jagody Goi, rokitniki, cytryńce chińskie, kiwi,
  • iglaki: sosny, świerki, jodły, modrzewie, różne odmiany jałowców, cisy, cyprysy
  • rośliny miododajne.

krupinski-szkolka-3.jpg [562.96 KB]

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy szkółka Krupiński, które dostępne będzie dla zwiedzających podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY od 23 do 24 kwietnia w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.