YL-1000B.jpg

Szeroka oferta od firmy HANNSA na Targach STOM

26 stycznia 2022
Przemysłowa Wiosna wraca do kieleckich hal w tradycyjnym dla siebie terminie. Już od 5 do 7 kwietnia branżowi zwiedzający znajdą tu szeroki asortyment sprzętu i narzędzi wykorzystywanych w niemal każdej dziedzinie przemysłu. Bogatą ofertę szykuje HANNSA.

Spółka HANNSA PRECISION jest częścią grupy YLM notowanej na tajwańskiej giełdzie. Produkcję komponentów do obrabiarek rozpoczęła już z początkiem lat 90-tych. Zgromadzona wiedza i doświadczenie zaowocowały w 2008r. rozpoczęciem produkcji pod własnym logo maszyn do obróbki metali. Centra obróbkowe HANNSA spełniają rygorystyczne wymogi i są najwyższej jakości, a sieć sprzedaży i serwisu obejmuje cały świat. Firma koncentruje się na zapewnieniu satysfakcjonującej obsługi klienta. Jako globalny dostawca może sprostać wszelkim aspektom wymagań rynku.

HANNSA-Logo.png [14.38 KB]

Obrabiarki HANNSA są wytwarzane przez zespół wysoko wykwalifikowanych techników. Inżynierowie modyfikują maszyny zgodnie ze specjalnymi wytycznymi oraz oczekiwaniami klientów. A już w kwietniu HANNSA zaprezentuje się podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.

Oferta firmy HANNSA -  obrabiarki CNC:

- poziome/pionowe centra obróbkowe

- centra tokarskie

- centra frezarskie

- centra dwupaletowe

- centra 5-osiowe

Firma zapewnia także usługi serwisowe i szkoleniowe, jak również kompleksową obsługę przed i po sprzedażową.

(UK)

Polecane aktualności
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.