Projekt-bez-tytulu.png
Firma Sunprofi na targach ENEX 2023!

Sunprofi ponownie na targach ENEX!

03 sierpnia 2022
Panele fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii, konstrukcje montażowe, skrzynki i akcesoria, a także wiele innych produktów największych światowych marek oferuje firma Sunprofi, tegoroczny Wystawca targów ENEX.

Sunprofi dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki: zarówno kompletne zestawy PV, jak i pojedyncze elementy.  Współpraca z największymi producentami na świecie pozwala utrzymać najwyższą jakość oferowanych produktów w konkurencyjnych cenach.

Firma Sunprofi otrzymała wyróżnienie na Targach Enex w 2021 roku za autorski program doborowy Sunprofi – narzędzie, które krok po kroku poprowadzi przez cały proces kompletowania zamówienia: dopasowanie mocy i ilości modułów, dobranie właściwego inwertera i elementów elektrycznych oraz konstrukcji montażowej. To rozwiązanie jest dostępne dla każdego i pozwala skonfigurować oraz wycenić kompletną instalację fotowoltaiczną, a także dobrać samą konstrukcję montażową.

Zapraszamy już od 8 do 9 marca 2022 na 25. edycję Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz 20. edycję Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA. W tym samym terminie odbędą się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation.

(MCh)

 

 

Polecane aktualności
10 sierpnia 2022
Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, była rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim. Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
05 sierpnia 2022
W 2023 roku odbędzie się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce! Z tej okazji, zespół projektowy targów opracowuje wiele dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich będą „Energetyczne poranki”!
26 lipca 2022
Jak napisał na Twitterze Marek Józefiak, rzecznik Greenpeace Polska, elektrownie słoneczne między g. 12, a 13 wyprodukowały więcej energii niż w maju! Rekordowo wygląda również zestawienie zainstalowanych mikroinstalacji w pierwszym kwartale 2022 roku, w porównaniu z rokiem ubiegłym. Z fotowoltaiki korzysta w Polsce ponad milion prosumentów.
25 lipca 2022
Firma Menlo Electric – dynamicznie rosnący dystrybutor PV oraz partner biznesowy dla hurtowni oraz instalatorów fotowoltaiki w Polsce i Europie, to kolejny Wystawca jubileuszowych targów ENEX.
22 lipca 2022
Falowniki, nowoczesne rozwiązania do monitorowania fotowoltaiki, a także stacje ładowania samochodów elektrycznych – to część oferty marki Solplanet – Wystawcy jubileuszowej edycji targów ENEX.
08 lipca 2022
W dotychczasowym programie „Czyste Powietrze” wprowadzone zostanie nowe rozwiązanie finansowe - prefinansowanie, czyli wypłata pieniędzy ubiegającym się o nie jeszcze przed rozpoczęciem planowanych inwestycji. Będą to warunki bardzo korzystne dla nowych beneficjentów. Oprócz możliwości prefinansowania, Minister Klimatu Anna Moskwa zapowiedziała również podniesienie maksymalnych kwot dofinansowania.