logo-STIGO-sRGB.jpg

STIGO na targach przemysłowych STOM 2022

16 marca 2022
Firma STIGO, dystrybutor maszyn i oprogramowania dla przemysłu stalowego, weźmie udział w targach STOM 2022 w Kielcach. W dniach 5-7.04 2022 r. eksperci STIGO zaprezentują na swoim stoisku m.in. stoły i źródła do cięcia plazmowego marek Swift-Cut i Hypertherm, znakowarki Markator oraz specjalistyczne oprogramowanie do cięcia SigmaNEST.

Kielecki Salon Technologii Obróbki Metali (STOM) to jedne z największych targów przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na wydarzenie składa się cykl wystaw związanych z m.in. z technologią obróbki blach, cięciem, spawalnictwem i robotyką przemysłową. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r.  

Firma STIGO jest dystrybutorem maszyn i oprogramowania dla przedsiębiorstw przemysłowych branży stalowej. W ofercie firmy znajdują się stoły do cięcia plazmowego i wodnego Swift-Cut, przecinarki plazmowe Hypertherm, znakowarki Markator i specjalistyczne oprogramowanie do cięcia SigmaNEST. STIGO jest również dostawcą przemysłowych systemów ERP: Bemet i STRUMIS.

Podczas targów STOM 2022 firma zaprezentuje swoje produkty na stoisku D 12. Na odwiedzających czekać będą m.in.:

  • Stół plazmowy Swift-Cut Pro
  • Stół do cięcia wodnego Swift-JET Pro
  • Najnowsze źródła plazmowe Hypertherm Powermax SYNC
  • Znakowarkę Markator Flymarker mini 65/30 z dotykowym ekranem
  • Oprogramowanie SigmaNEST

W programie przewidziano również pokazy cięcia i znakowania oraz konsultacje z ekspertami technicznymi i doradcami handlowymi. Serdecznie zapraszamy - stoisko D12

Polecane aktualności
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.