IMG-7570.JPG

Spotkanie z energią w 2016 roku w Targach Kielce

08 lutego 2023
W 2016 roku, w Targach Kielce po raz 19. zorganizowano Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz 14. Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia, w których wzięło udział ok. 150 firm i ponad 4500 Zwiedzających. Jubileuszowe, 25 Targi ENEX odbędą się od 8 do 9 marca 2023 roku. Wstęp bezpłatny po zarejestrowaniu!

#historiatargów #25latenex #enex2016

Pod koniec marca 2016 roku odbyły się w Kielcach XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Na obu imprezach targowych dużym zainteresowaniem cieszyły się jak zawsze konferencje/seminaria i fora branżowe takie jak: Forum Pomp Ciepła, Forum Technologiczne SOLAR+, szkolenia i warsztaty z certyfikatem „Pomiary systemów fotowoltaicznych", spotkanie robocze członków Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV, „Energia z biomasy w praktyce” oraz „Efektywność energetyczna w województwie świętokrzyskim”.  Najnowsze rozwiązania branżowe zostały wyróżnione Medalem Targów ENEX 2016, a wyróżnienia Targów ENEX otrzymali wybrani Wystawcy za oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej.

W 2023 roku, od 8 do 9 marca odbędzie się 25. jubileuszowa edycja Targów ENEX, podczas której oprócz prezentacji najnowszej oferty pionierów z branży energetycznej nie zabraknie merytorycznych spotkań i konferencji oraz atrakcji dla Zwiedzających. W programie zaplanowano m.in.: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR +, Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, Konferencję Energia PL o magazynach energii, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRĘ MIEJSKĄ w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami oraz Konkursy dla Instalatorów. Uczestnicy Targów będą mieli okazję spotkać najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów zajmujących się branżą OZE.

Od 8 do 9 marca 2023 roku odbędzie się jubileuszowa 25. edycja targów ENEX oraz 23. edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami EKOTECH. Zapraszamy do Targów Kielce!

Wstęp na targi bezpłatny, wystarczy się zarejestrować : https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.