436536684-744114081140199-6016931671382859176-n.jpg
Dom Wydawniczy RAFAEL wśród Partnerów Medialnych Sacroexpo.

Sacroexpo na Targach Wydawców Katolickich! To czas spotkań z Partnerami Medialnymi i rozmów o nowościach wydawniczych

15 kwietnia 2024
Czterodniowe Targi Wydawców Katolickich zorganizowane od 11 do 14 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich to obowiązkowy punkt w kalendarzu zespołu Wystawy Sacroexpo, Na wydarzeniu obecni są wieloletni Partnerzy Medialni Sacroexpo, w tym m.in. Jedność, Tygodnik Katolicki Niedziela, Wydawnictwo w Drodze czy Homo Dei.

Targi Wydawców Katolickich w Warszawie to wydarzenie, które umożliwia spotkanie ze słowem w każdym jego wymiarze: mówionym, pisanym, drukowanym oraz ilustrowanym obrazem i dźwiękiem. Salę wystawową w Arkadach Kubickiego, gdzie mieści się ekspozycja wypełniają przedstawiciele czasopism i wydawnictw katolickich z całej Polski. Na liście firm prezentujących swoją szeroką ofertę , kilkanaście tysięcy tytułów najciekawszych publikacji o tematyce religijnej wydanych w ostatnich latach. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, organizator Targów Wydawców Katolickich, to Partner targów Sacroexpo, podobnie jak inne wydawnictwa religijne. Wśród nich są m.in. Wydawnictwo w Drodze, Dom Wydawniczy RAFAEL, Homo Dei, Gość Niedzielny, Tygodnik Katolicki Niedziela, Jedność oraz Wydawnictwo edycja św. Pawła. Każdy z przedstawicieli zaprzyjaźnionych wydawnictw zadeklarował swoją obecność podczas tegorocznej edycji targów Sacroexpo oraz dostarczenie na jubileuszową edycję wydarzenia wielu najnowszych pozycji książkowych oraz filmowych.

Oprócz spotkań z wieloletnimi wystawcami Sacroexpo, Targi Wydawców Katolickich w Warszawie to również okazja do nawiązania nowych kontaktów i wartościowych relacji. 

Zachęcamy do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji Sacroexpo Targach Kielce. Aby wziąć udział, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
20 maja 2024
Sacroexpo wspólnie z Domem Aukcyjnym Art. In House z Warszawy wyeksponują na targach nowoczesne i oryginalne prace o tematyce religijnej. Od 10 do 12 czerwca po raz drugi już w Targach Kielce powstanie Strefa Sztuki z dziełami stworzonymi wedle nowoczesnych trendów religijnych. Drugiego dnia targów prezentowane dzieła można będzie wylicytować w trakcie Aukcji Sacrum.
13 maja 2024
Kolejne bezpłatne spotkanie w ramach Akademii Wiara-Kultura-Nauka odbędzie się w kieleckim Muzeum Diecezjalnym już 16 maja. W tym samym czasie zaplanowano także wernisaż nowej wystawy. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami.
30 kwietnia 2024
Na Sacroexpo najnowsze technologie znajdują swoje miejsce w służbie sakralnej. Oferowane rozwiązania nie tylko ułatwiają codzienne funkcjonowanie kościołów, ale również przekształcają sposób, w jaki wierni uczestniczą w życiu religijnym. Wystawcy oferują od aplikacji mobilnych po zaawansowane systemy zarządzania parafią. Stałym elementem wystawy są oryginalne obrazy oraz ikony, a także gadżety i pamiątki religijne dla wierzących.
09 kwietnia 2024
Cykl spotkań dla osób młodych pod szyldem Sala Rozpraw, to nowa inicjatywa Akademii Wiara-Kultura-Nauka w Kielcach. Pierwsze spotkanie które odbędzie się już 11 kwietnia o 18:00 w Muzeum Diecezjalnym w Kielcach poświęcone zostanie doskonałości.
25 marca 2024
Wielka postać literatury, poezji i dziennikarstwa, Ernest Bryll uhonorowany został w 2021 roku nagrodą Per Artem Ad Deum. Artysta podkreślał wtedy ogromne znaczenie kontaktu z Bogiem, który wyrażał w swojej twórczości, w swoich wierszach.
18 marca 2024
Dr hab. prof. UJK, ksiądz Rafał Dudała, twórca Centrum Duszpasterskiego Wesoła54 to wieloletni przyjaciel Wystawy Sacroexpo. O dotychczasowej współpracy z nami i ciekawej propozycji konferencji jaką przygotowuje na tegoroczną edycję targów opowiedział w trakcie krótkiej rozmowy.
15 marca 2024
Abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański został nowym przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski. Biskupi zdecydowali o tym podczas drugiego dnia obrad 397. zebrania plenarnego w czwartek, 14 marca. Duchowny uczestniczył w Wystawie Sacroexpo w Targach Kielce.
06 marca 2024
Targi Sacroexpo od 25. lat gromadzą w kieleckim ośrodku wystawienniczym setki wystawców oraz tysiące zwiedzających z kraju i ze świata. Rokrocznie w trakcie targów organizowane są wystawy sztuki sakralnej oraz ekspozycje poświęcone przedstawieniu przedmiotów liturgicznych i akcesoriów w ujęciu historycznym.