Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
spectroxsort-840x630.png
SPECTRO POLAND Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem firmy SPECTRO ANALYTICAL INSTRUMENTS GmbH i SPECTRO SCIENTIFIC światowych liderów w branży aparatury spektralnej i analitycznej.

SPECTRO POLAND na Metalu

20 kwietnia 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę spektrometrów

SPECTRO POLAND Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem firmy SPECTRO ANALYTICAL INSTRUMENTS GmbH i SPECTRO SCIENTIFIC światowych liderów w branży aparatury spektralnej i analitycznej. Podczas trzech targowych dni, goście METALU będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą spektrometrów iskrowych, emisyjnych (w tym ICP OES) i fluorescencji rentgenowskiej ED-XRF. Specjaliści ze SPECTRO POLAND doradzą w zakresie tribologii, przenośnych analizatorów stanu oleju, analizatorów do pomiaru kształtu i wielkości cząstek i wiskozymetrów kinematycznych. Firma dostarcza również wzorce olejowe, do standaryzacji i kalibracji analizatorów oleju, w tym spektrometrów z rotacyjną elektrodą dyskową (RDE). Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas jesiennych targów METAL, a już dziś prezentujemy narzędzia, które znajdziecie Państwo w ofercie.

SPEKTROMETR SPECTRO xSORT

 • Solidne narzędzie analizujące większość stopów metali w czasie 2 sekund, identyfikuje również stopy wykonane z metali lekkich w czasie 7 sekund, standardowa kalibracja obejmuje pomiar stopów metali wraz z pierwiastkami szlachetnymi w 16 bazach z 46 pierwiastkami.
 • Analizator jest zwykle gotowy do użycia w 10 sekund od włączenia, oferuje jednoczesny zapis wyników w kilku formatach w kilku lokalizacjach (pamięć wewnętrzna, USB, lokalizacja sieciowa lub bezpośredni wydruk).
 • Testy zgodności (RoHS, WEEE) oraz szybka poglądowa analiza próbek niemetalicznych.
 • Kamera VIDEO dla precyzyjnego pozycjonowania analizowanej próbki z możliwością zapisu obrazu.

SPEKTROMETR SPECTROPORT

 • Wielozadaniowy: W przeciwieństwie do ręcznych XRF, dokładnie analizuje takie pierwiastki jak C, P, S, B, Li, Be, Ca, Si, Mg i Al nawet na niskich i krytycznych poziomach.
 • Niezrównany: Tak szybki jak poręczny spektrometr XRF, z analizą trwającą zaledwie 2s do maksimum 10s.
 • Nowoczesny: Przełomowy samoregulujący system optyczny zapewnia powtarzalne wyniki, oraz charakteryzuje się niespotykaną dotąd odpornością na zmiany temperatury otoczenia bez konieczności wykonywania standaryzacji.
 • Wyjątkowy: Unikalna standaryzacja - iCAL 2.0. - wymagana tylko jedna próba dla całego systemu pozwala zaoszczędzić do 30 minut dziennie.
 • Przyjazny w obsłudze: Łatwa kompaktowa analiza, praca na zasilaniu bateryjnym do 800 pomiarów na jednym ładowaniu.

SPEKTROMETR SPECTROMAXx

 • Zwiększający wydajność: Perfekcyjny do rutynowych i precyzyjnych analiz wszystkich materiałów przychodzących i wychodzących a także do kontroli procesu (w tym azotu) w odlewniach.
 • Jeszcze bardziej inteligentny: Unikalna standaryzacja - iCAL 2.0. – Pozwala zaoszczędzić średnio 30 min dziennie przy pomocy tylko jednej próby, utrzymując tą samą standaryzację. niezależnie od większości zmian temperatury.
 • Coraz szybszy: Skrócony czas pomiaru o 12% w porównaniu z poprzednim modelem ( na przykładzie stali nisko stopowych czas pomiaru zredukowano o 3 sekundy)

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.spectro.pl

Zachęcamy do uczestnictwa w XXIII Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa METAL już od 19 – 21. 10. 2021 r. Do zobaczenia!

(MB)

Polecane aktualności
16 czerwca 2021
Włoska firma zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów i środków pomocniczych dla odlewni stopów metali nieżelaznych.
25 marca 2021
Trwają przygotowania do XXIII Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL zaplanowanych od 19 do 21 października 2021 roku. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje firma MTM MODELE.
18 sierpnia 2020
Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września
04 sierpnia 2020
Wieloletnim partnerem Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, wraz z towarzyszącymi im wystawami: ALUMINIUM&NONFERMET oraz RECYKLING i HEAT TREATMENT jest Stowarzyszenie Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND
29 lipca 2020
Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbędą się w Targach Kielce między 14 a 16 października. Swój udział w wydarzeniu już teraz zapowiedzieli branżowi „giganci”
06 kwietnia 2020
Najważniejsze wydarzenie Światowej Organizacji Odlewniczej będzie miało miejsce w Korei
01 kwietnia 2020
Sejm uchwalił pakiet dotyczący tarczy antykryzysowej, który ma kompleksowo przeciwdziałać negatywnym skutkom pandemii. Zapisy zaproponowane przez Ministerstwo Finansów dotyczą głównie kwestii budżetowych i obszaru działalności instytucji finansowych
27 czerwca 2019
Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL ze stoiskiem na targach GIFA- największej wystawie branży.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy