system-abas-erp.jpg
Nowoczesne oprogramowanie abas ERP pozwala optymalizować codzienne procesy biznesowe.

Nowoczesne rozwiązania od Grupy abas

16 września 2021
Abas Business Solutions Poland - jeden z  czołowych światowych dostawców oprogramowania pozwalającego zarządzać i usprawniać wszystkie procesy produkcji w odlewniach - to jeden z tegorocznych wystawców targów METAL.

Firma Abas wchodzi w skład globalnej Grupy abas. To globalny lider cyfryzacji, twórca nowoczesnych rozwiązań ERP, który już od 41 lat pomaga przedsiębiorstwom w doskonaleniu procesów biznesowych. Grupa funkcjonuje niemal w 30 krajach, w ponad 60 lokalizacjach i zatrudnia ponad 1100 ekspertów. Polskie oddziały spółki mają miejsce w Katowicach i Zielonej Górze.

Nowoczesne oprogramowanie abas ERP to zwinne i elastyczne komponenty, z pomocą których można optymalizować codzienne procesy biznesowe, wspierać pracę zespołu i tym samym zwiększać efektywność przedsiębiorstwa. System abas ERP to rozwiązanie kompletne, w pełni zintegrowane, udostępniające każdemu pracownikowi niezbędne funkcje i informacje.

Podczas targów METAL, na stoisku abas Business Solutions Poland będzie można poznać szczegóły dot. specjalnie stworzonego modułu dedykowanego dla branży odlewniczej, obróbki metalu, producentów elementów metalowych. Specjaliści z Grupy abas pomogą również zrozumieć m.in. na czym polega sukces zdalnego wdrożenia i unowocześnionych procesów produkcyjnych u przedstawicieli najważniejszych gałęzi przemysłu.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska abas Business Solutions Poland w HALI F już od 19 do 21 października 2021 roku podczas Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL.

(MCh)

Polecane aktualności
23 listopada 2021
Tegoroczne święto odlewników połączone będzie z jubileuszem 85-lecia Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali m.in. wyróżniono najlepsze produkty prezentowane podczas targów oraz najlepszy sposób wystąpienia targowego.
19 października 2021
Komisja Odlewnictwa PAN rozstrzygnęła kolejną edycję konkursu im. prof. Wacława Sakwy na najlepszą magisterską i inżynierską pracę dyplomową z zakresu odlewnictwa. Nagrody za rok 2019/2020 oraz 2020/2021 przyznano podczas targów Metal.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
01 października 2021
W tym roku Amafond świętuje 75 rocznicę swojego powstania i czyni to z wieloma nowymi funkcjami. W sieci pojawiła się nowa strona internetowa, całkowicie odnowiona pod względem graficznym i merytorycznym, dostępna w kilku językach, a także w wersji niemieckiej i hiszpańskiej, aby dotrzeć do coraz większej liczby klientów i potencjalnych klientów naszych współpracowników.
15 września 2021
Targi Kielce rozpoczęły targową jesień mocnym uderzeniem – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odwiedziło 11 tysięcy zwiedzających z całego świata. Weekend po MSPO należał Targów Lotniczych, a od 15 września hale kieleckiego ośrodka zapełniły się instalacjami za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.