soltec.png
Soltec głównym partnerem targów ENEX. Zapraszamy na stoisko firmy nr E-48.

Soltec głównym partnerem targów ENEX

13 lutego 2023
Już 8-9 marca 2023 roku odbędzie się jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów ENEX. Tegoroczna odsłona jest szczególnie ważna dla Soltec, który będzie pełnił rolę głównego partnera wydarzenia. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać odwiedzając stoisko partnera ENEX.

Widzimy się w Kielcach

Kieleckie Targi Enex będą doskonałą okazją, aby spotkać się z Soltec osobiście, porozmawiać o wspólnych planach biznesowych oraz poznać ofertę firmy. Wszystko to na 200 m2 przestrzeni stoiska E-48.  Będzie to miejsce, w którym eksperci Soltec pozostaną do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania wydarzenia i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące parametrów technicznych, zastosowania czy użytkowania prezentowanych produktów. W showroomie znajdą się urządzenia kluczowych partnerów Soltec, m.in. moduły, inwertery, magazyny energii i pompy ciepła. Ponadto odwiedzający targi mogą spodziewać się premier produktowych przygotowanych przez partnera targów.

Jeśli jesteś deweloperem lub planujesz inwestycję w farmę PV – specjaliści firmy z przyjemnością podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Świetnym miejsce do tego typu rozmów będą salki dostępne na stoisku.

Zamknięta przestrzeń, wygodne kanapy oraz świeżo parzona kawa przygotowana przez baristów zapewni odpowiednią atmosferę do rozmów biznesowych. Eksperci firmy chętnie podejmą z Tobą tematy dotyczące technicznych aspektów prezentowanych produktów, jak i perspektyw na współpracę przy inwestycjach w projekty fotowoltaiczne.

Soltec – więcej niż myślisz

Soltec jest dostawcą komponentów PV od 2006 roku. Przez lata firma systematycznie powiększała ofertę o kolejne elementy, dlatego dziś oferuje wszystkie niezbędne urządzenia, które pozwalają na stworzenie wydajnego oraz nowoczesnego systemu fotowoltaicznego.

W ofercie Soltec znajdziesz moduły PV drugiego największego producenta na świecie - Triny Solar. Wyjątkową trwałość oraz rekordowo długą gwarancję oferują moduły SunPower Maxeon. Jeszcze w tym kwartale w magazynach dystrybutora pojawią się moduły PV TW Solar, marki będącej częścią chińskiego giganta, spółki Tongwei. Żadna instalacja nie może działać poprawnie bez odpowiednio dopasowanego i sprawnego inwertera. W Soltec znajdziesz falowniki m.in. od Kehua Tech, jednego ze światowych liderów w tej branży. W ofercie nie brakuje również dobrze znanej (szczególnie w Polsce) marki SofarSolar oraz Hypontech, która od niemal dwóch lat zdobywa uznanie kolejnych instalatorów i prosumentów. Soltec stawia na elastyczność, dlatego oferuje urządzenia zarówno dla mikroinstalacji, jak i dużych projektów PV. Z uwagi na dynamiczny rozwój rynku pomp ciepła i duże zainteresowanie tymi technologiami u polskich klientów, oferta Soltec została wzbogacona o urządzenia od Termet z linii produktowych Platinium oraz Gold dysponujących mocą nawet 23 kW.

Magazynuj energię z Soltec – nie tylko na Enex

Soltec aktywnie działa na rynku magazynów energii, który współtworzy od 2009 roku. Ogromne doświadczenie zdobyte na tym polu, pozwala dobierać produkty renomowanych partnerów, dostarczających najlepsze technologie. Soltec jest również w stanie pomóc swoim klientom we wdrożeniu tych rozwiązań do ich oferty.

Specjaliści Soltec ds. technicznych wstępnie konfigurują falowniki hybrydowe oraz moduły baterii akumulatorowych, tak aby ich późniejszy montaż nie stanowił problemu dla klienta. Oczywiście, w razie ewentualnych trudności, zespół Soltec pozostaje do dyspozycji i chętnie odpowiada na wszystkie pytania pojawiające się zarówno po, jak i podczas samego montażu.

Zestawy oparte są o komponenty dostarczone przez partnerów biznesowych – SofarSolar, Victron Energy, Kehua Tech oraz Pylontech.

Projekty z partnerami

Oprócz dystrybucji, Soltec zajmuje się również projektowaniem dużych instalacji PV oraz dostarcza komponenty do wielkoskalowych projektów fotowoltaicznych, także tych współpracujących z magazynami energii. W ubiegłym roku dystrybutor wygrał m.in. przetarg na dostawę 52 falowników Kehua Tech o mocy 250 kW, które wkrótce rozpoczną pracę przy farmie PV w Mysłowicach-Dziećkowicach. Eksperci Soltec przygotowali również kompletny projekt dla 11 MW instalacji w Kwidzynie.

Poznajmy się lepiej

Soltec lubi dzielić się wiedzą! Dlatego od lat specjaliści firmy przeprowadzają szkolenia pod szyldem SOLACADEMY. Do Kielc wybierają się eksperci Soltec, zatem wszyscy zainteresowani mogą liczyć na dawkę wiedzy oraz przestrzeń do rozmowy nt. perspektyw rozwoju branży OZE. Specjaliści partnera targów ENEX wezmą udział w wydarzeniach towarzyszących, a podczas specjalnie przygotowanego szkolenia przybliżą uczestnikom ofertę magazynów energii dostępną na rynku. Wkrótce więcej szczegółów!

Do zobaczenia na stoisku E-48!

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.