sauna-polska.jpg

Sauny Polska dołączają do grona wystawców!

01 kwietnia 2022
Jeśli marzycie o własnej saunie pod swoim dachem to nic prostszego! Wystarczy, że pojawicie się w Targach Kielce w weekend 23-24 kwietnia na wystawie DOM, OGRÓD i TY i odwiedzicie stoisko firmy Sauny Polska Łukasz Mazgaj.

Regularne korzystanie z sauny ma niezwykle korzystny wpływ na zdrowie, kondycję organizmu i cerę oraz ogólne samopoczucie. Jeśli chcecie o nie zadbać, ale do tej pory wydawało Wam się, że montaż sauny w prywatnym domu jest niemożliwy i bardzo kosztowny, to czas to zmienić. Na stoisku Sauny Polska dowiecie się, jak zamontować saunę w Waszym domu i to za niewielkie pieniądze.

Łukasz Mazgaj, właściciel firmy Sauny Polska wykonuje sauny fińskie tzw. suche, parowe i na podczerwień. Nie musicie martwić się o materiał, bo sam go organizuje, wykorzystując wieloletnie znajomości w hurtowniach. Dzięki temu jest w stanie zapewnić rozsądne ceny dla swoich klientów.
sauna-polska-4.jpg [163.34 KB]
Spod jego ręki powstają sauny z różnych gatunków drewna, charakteryzujące się niskim współczynnikiem nagrzewania oraz małym ciężarem własnym. Do ich stworzenia wykorzystuje wiele gatunków, m.in.: meranti, modrzew syberyjski, osikę, cedr kanadyjski, hemlok, świerk skandynawski (najtańsza wersja), czy brzozę syberyjską na ławeczki (tzw. zimne drewno) lub abachi.

W ofercie firmy znajdują się także sauny mobilne oraz tężnie solankowe i groty solne. Chcesz zabrać saunę ze sobą lub wynająć podczas imprez okolicznościowych? Firma Sauny Polska dają taką możliwość.

sauna-polska-2.jpg [417.99 KB]

Pełną ofertę odnajdziecie na stronie https://www.facebook.com/sauny.polska/ oraz na stoisku firmy podczas tegorocznej wystawy DOM, OGRÓD i TY, która odbędzie się w weekend 23-24 kwietnia w Tragach Kielce. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.