sadzonki.jpg
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa są największym wydarzeniem o charakterze targowo-konferencyjnym tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 17 i 18 stycznia 2024 w Targach Kielce. Trwa sprzedaż stoisk

11 maja 2023
Firmy już mogą zajmować powierzchnię na najważniejsze wydarzenie branżowe dla producentów owoców i warzyw w Polsce. XIV edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa odbędzie się w Targach Kielce 17 i 18 stycznia 2024 roku. Wystawa rozwija format.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW to najważniejsze wydarzenie branżowe dla producentów owoców i warzyw w Polsce oraz największa specjalistyczna wystawa ogrodnicza w Europie Środkowo-Wschodniej. Najbliższa, XIV edycja odbędzie się w dniach 17–18 stycznia na terenie Targów Kielce. Poprzednią edycję, która po raz pierwszy gościła w Kielcach, odwiedziło łącznie przez dwa dni targowe 12 368 osób, co było rekordem w porównaniu z wcześniejszymi edycjami prowadzonymi w ośrodku w Nadarzynie koło Warszawy.


TSW w Targach Kielce rozwija skrzydła. Wystawa maszyn i najnowszych technologii zostanie wzbogacona o specjalne strefy Premier oraz odnawialnych źródeł energii. Konferencje utworzą duże wydarzenie prowadzone pod hasłem „Kongres TSW”. I w tym zakresie także następują zmiany. Odbędą się stałe konferencje – sadownicza, warzywnicza, truskawkowa i jagodowa, a po raz pierwszy zostaną przeprowadzone odnawialnych źródeł energii w ogrodnictwie oraz maszynowa. Bogaty program konferencji z ciekawymi prelekcjami i panelami dyskusyjnymi zostanie poświęcony aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju.


Producenci i firmy działające w branży od 11 maja mogą zajmować stoiska na TSW 2024 i zaprezentować ofertę swojej firmy podczas inauguracji sezonu sadowniczo-warzywniczego 2024 w Kielcach.

/MŚ/

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.