enex-internet-rejestracja-1200x1200-1-pl-en.png
Ruszyła rejestracja na jubileuszowe Targi ENEX!

Ruszyła rejestracja Zwiedzających na Targi ENEX!

09 listopada 2022
Zachęcamy do rejestracji na jubileuszową edycję Targów ENEX, które odbędą się od 8 do 9 marca 2023 roku! To okazja do spotkania z przedstawicielami najważniejszych firm z sektora i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami, produktami, innowacjami i trendami na rynku. W trakcie jubileuszowej odsłony wydarzenia nie zabraknie wielu atrakcji dodatkowych dla Zwiedzających. Udział w targach jest bezpłatny.

Już za niespełna cztery miesiące, od 8 do 9 marca 2023 roku odbędzie się jedno z największych spotkań branży energetycznej – Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialne Źródła Energii ENEX! To okazja do poznania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży, a także nawiązania wartościowych relacji procentujących w przyszłości.

Swoją obecność w jubileuszowych Targach ENEX zadeklarowały firmy oferujące m.in. ekologiczne urządzenia i nowoczesne systemy grzewcze, producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych, kopalnie surowców mineralnych i spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy energetycznego, a także przedstawiciele salonów samochodowych prezentujący najnowsze modele aut elektrycznych. W trakcie wydarzenia nie zabraknie omówienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, czy bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych, a także kwestii związanych z wykorzystaniem systemów fotowoltaiki hybrydowej oraz technologii wodorowych.

W Targach Kielce pojawią się takie firmy jak: SOLTEC – Partner Targów ENEX, Solplanet, Ochsner, Sunprofi, Solis, Fronius, K2 Systems, KENO, Hypontech, Galmet, Grodno, Solaredge, Grupa Viessmann, De Dietrich. Wśród dotychczasowych Wystawców są przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, czy Australii.

Oprócz prezentacji najnowszych rozwiązań branżowych i spotkania specjalistów z wielu krajów, w trakcie jubileuszowej edycji Targów ENEX nie zabraknie także atrakcji dodatkowych dla Zwiedzających. Wydarzenie wzbogacą m. in. liczne prelekcje nt. kluczowych zagadnień z branży, a także pokazy i prezentacje produktowe.

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie! Udział jest bezpłatny. LINK DO REJESTRACJIhttps://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

(MS)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.