plastpol-gazeta-FB-post-1200x1200.png

Rusza nowy magazyn Targów PLASTPOL

05 sierpnia 2021
Gazeta PLASTPOL to nowy periodyk branżowy, skierowany do wystawców i klientów Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Czasopismo tworzone jest we współpracy z kwartalnikiem TWORZYWA, jednym z najdłużej działających pism branży tworzyw sztucznych w Polsce.

Gazeta PLASTPOL to odpowiedź na rosnące potrzeby stworzenia klarownego i kompleksowego źródła wiedzy o Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. Dzięki zawartej w niej treści zarówno odwiedzający, jak i wystawcy będą mogli dowiedzieć się co warto zobaczyć i poznać podczas wrześniowego wydarzenia.

Medioznawcy coraz częściej wskazują na malejące zainteresowanie treściami branżowymi w mediach ogólnopolskich, również w Internecie. Wpływ mają na to przekłamania i błędy merytoryczne, wynikające często z niewiedzy, ale również z potrzeby spełnienia linii programowych nałożonych przez redakcje. Tymczasem, osobne badania przeprowadzone m. in. przez Komisję Europejską i Ormax Media, firmę zajmującą się analizą mediów, pokazują, że prasa wciąż znajduje się w czołówce najbardziej wiarygodnych źródeł informacji.

– Postanowiliśmy zmodyfikować formułę papierowego katalogu targowego, zapewniając odbiorcom nową, atrakcyjną drukowaną formę komunikacji pomiędzy organizatorami a wystawcami i zwiedzającymi. Będzie to kompleksowe źródło wiarygodnych informacji o tych największych w Europie Środkowej targach branży tworzyw sztucznych – mówi Agnieszka Dąbrowska, dyrektor projektu PLASTPOL.

GAZETA PLASTPOL daje możliwość umieszczenia reklam i treści sponsorowanych, skierowanych do klientów i kontrahentów. Jeden artykuł może pomóc zaistnieć nowym graczom na rynku tworzyw, a znanym firmom wpłynąć na postrzeganie przez klientów i utrzeć nosa konkurencji. Gazeta PLASTPOL to także idealne medium dla firm, które nie mogą osobiście pojawić się w Targach Kielce. Dobry produkt trzeba skierować do odpowiedniego klienta. Po co szukać, skoro wszyscy będą na Targach PLASTPOL?

Planowany nakład gazety PLASTPOL to około 7000 egzemplarzy. Gazeta będzie dostępna za darmo w trakcie Targów PLASTPOL, 21-23 września 2021 roku.

Polecane aktualności
23 września 2021
Fani piłki ręcznej mieli okazję spotkać się z gwiazdami klubu Azoty-Puławy podczas tegoroczny edycji Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Na stoisku Grupy Azoty zagościli Michał Jurecki – rozgrywający i kapitan drużyny, związany wcześniej z Vive Targi Kielce, Wojciech Borucki – bramkarz i Dawid Fedeńczak – prawoskrzydłowy oraz wschodząca gwiazda klubu.
22 września 2021
Co roku na stoisku Grupy Azoty goszczą gwiazdy wielu dyscyplin sportowych. Drugiego dnia Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Targach Kielce był to Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, zdobywca brązowego medalu na Mistrzostwach Świata Doha 2019 na dystansie 1500 metrów.
22 września 2021
Tradycyjnie w pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy wieczór upłynął pod znakiem nagród.
21 września 2021
Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu zorganizował bezpłatną konferencję, podczas której eksperci skupili się na tworzywach sztucznych i innowacjach służących zamknięciu obiegu surowców. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a widzowie mogli wziąć udział w spotkaniu zarówno w formie tradycyjnej, jak i on-line.
21 września 2021
Tradycyjnie na stoisku Grupy Azoty podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL można spotkać cenionych sportowców. W pierwszym dniu wydarzenia byli to siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
21 września 2021
Konferencją prasową dotyczącą kondycji branży tworzyw sztucznych w pandemii otwarta została tegoroczna, jubileuszowa, 25. Edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Grumy PLASTPOL w Targach Kielce.
21 września 2021
Rozpoczęły się Targi PLASTPOL w Targach Kielce - najważniejsze wydarzenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Polsce.
17 września 2021
Grupa Azoty, która pojawi się na tegorocznych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2021, od zawsze wspierała sport. Także tym razem, oprócz bogatej oferty, na stoisku Grupy Azoty zagoszczą polskie gwiazdy sportu.