278862958-770842440764448-3175782662701306130-n.jpg

Rozmawiali o polskiej cyberprzestępczości na POLSECURE

27 kwietnia 2022
"Cyberwyzwania w dobie pandemii-ochrona informacji w świecie wirtualnym" to temat dyskusji podjętej przez ekspertów od przestępstw wirtualnych. Panel był częścią Targów Policyjnych POLSECURE w Targach Kielce.

Tematyka dyskusji została podzielona na kilka wątków:
• praca zdalna a bezpieczeństwo danych organizacji
• wpływ pandemii na kierunki rozwoju cyberbezpieczeństwa
• wielopoziomowa ochrona organizacji przed cyberatakami
• bezpieczeństwo sieci bezprzewodowych WiFi

Uczestnikami panelu byli: 
• insp. Przemysław Więcław – Dyrektor Biura Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji
• Jan Szczyrek – Prezes Zarządu – Grupa WB
• Łukasz Bromirski – CISCO
• Krzysztof Nierodka – CheckPoint Polska
• Marcin Supierz – Network and Security Solutions Architect w Trecom Enterprise Solutions, TRECOM
• Krzysztof Zieliński – Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego
• Paweł Sikorski – Dyrektor Departamentu Technicznego w NTT

Polecane aktualności
13 czerwca 2022
Termin II edycji wydarzenia został ustalony podczas posiedzenie Rady Programowej POLSECURE podsumowującego pierwszą.
29 kwietnia 2022
Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego zostały zakończone uroczystym wręczeniem nagród dla najlepszych produktów.
29 kwietnia 2022
Pozorowany wypadek drogowy i akcja ratunkowa oraz pokaz psów policyjnych, dostarczyły emocji widzom ostatniego dnia targów Polsecure. Przygotowane pokazy poprzedziła prezentacja policji, dotycząca profilaktyki bezpieczeństwa.
28 kwietnia 2022
O nowych mundurach, asortymencie i wpływie postrzegania na pracę policji i innych służb bezpieczeństwa publiczne rozmawiali podczas panelu dyskusyjnego przedstawiciele policji, straży pożarnej oraz służb więziennych.
28 kwietnia 2022
Drony firmy SKY-HERO,DJI oraz Parrot i ich możliwości wykorzystania w służbach mundurowych można było oglądać również drugiego dnia Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE w Targach Kielce.
28 kwietnia 2022
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego Grupa WB, partner strategiczny wydarzenia podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Tarnobrzega. Producent systemów bezzałogowych będzie pomagał w kształceniu kadr technicznych w klasach mundurowych o profilu wojskowym związanym z bezzałogowymi statkami powietrznymi.
28 kwietnia 2022
Projekt tego, jak mają wyglądać nowe auta policyjne można było zobaczyć już wielokrotnie na różnych pokazać. Od teraz będzie je można zobaczyć także na ulicach polskich miast. Oficjalna premiera odbyła się w drugim dniu Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE.
28 kwietnia 2022
Nie tylko pojazdy policyjne otrzymały w tym roku nowy wizerunek. Na targach policyjnych POLSECURE w Targach Kielce przedstawiciele polskiej policji omawiali zmiany wizerunkowe dotyczące umundurowania funkcjonariuszy.