agrotech-youtuberzy-aktualnosc-v3.png

Rolniczy celebryci na targach AGROTECH 2022!

10 marca 2022
Zwycięzca programu „Farma” - Kuba Wojnowski oraz youtuberzy Perqins i Matheo780 odwiedzą tegoroczne targi rolnicze Agrotech w Targach Kielce. Będzie można spotkać się z nimi drugiego dnia imprezy.

Targi Agrotech od lat przyciągają nie tylko właścicieli gospodarstw szukających nowej maszyny, ale też pasjonatów rolnictwa, także tych udzielających się w mediach społecznościowych. Niektórzy, dzięki charyzmie i ciekawemu podejściu do tematu zyskali status pełnoprawnych influenserów branży rolniczej. 27. edycję targów Agrotech w Targach Kielce odwiedzą m. in. Perqins i Matheo780. Obaj panowie, choć nazywają siebie rolnikami, prowadzą także popularne kanały na Youtube oraz są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczają zdjęcia i filmiki oraz dzielą się ciekawostkami ze swojej codziennej pracy. Podczas spotkania opowiedzą m. in. o tym, jak w ostatnich czasach zmieniło się w polskim społeczeństwie postrzeganie rolnika oraz jak odnoszą się do swojej internetowej sławy.

Wraz z nimi w panelu dyskusyjnym uczestniczyć będzie Kuba Wojnowski – zwycięzca pierwszej edycji programu „Farma”. Na co dzień jest pracownikiem hotelu w Oslo, do programu przystąpił po rozstaniu z dziewczyną.

– Udział w farmie wziąłem bo żyje się raz, zakończyłem poważny związek i trzeba było ruszyć po przygodę – przyznaje.

Spotkanie odbędzie się 19 marca, podczas targów rolniczych Agrotech w Targach Kielce, o 12:00 w Hali E, kapsuła E3.

Polecane aktualności
19 marca 2022
Popołudnie pierwszego dnia wystaw upłynęło pod znakiem uroczystej gali wręczenia nagród 27. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 21. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
19 marca 2022
Arek "Perqins" Zając, Mateusz "MAtheo780" Misiak i zwycięzca programu "Farma" Kuba Wojnowski byli gośćmi tegorocznego Agrotechu. Panowie spotkali się z fanami drugiego dnia targów.
19 marca 2022
Tłumy zwiedzających od rana ustawiały się przy bramkach wejściowych Targów Kielce. Tak wygląda rozpoczęcie drugiego dnia targów Agrotech.
18 marca 2022
Krzysztof Ciecióra – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odniósł się do aktualnej sytuacji na rynkach rolnych, w kontekście konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Zarząd Targów Kielce zaznaczył, że kluczowa w tej sytuacji jest organizacja imprez targowych.
18 marca 2022
Trwa pierwszy dzień targów techniki rolniczej Agrotech 2022. Jak co roku targi skupiają najważniejszych producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego z Polski i świata.
18 marca 2022
Aż siedemdziesięciu laureatów wojewódzkich eliminacji bierze udział w 39. Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w ramach Targów AGROTECH. Uczestnicy testu sprawdzają swoją wiedzę oraz umiejętności w częściach pisemnej i praktycznej.
17 marca 2022
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
14 marca 2022
Rolnictwo precyzyjne to jeden z najciekawszych modeli prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa. W tym wpisie opiszemy kluczowe korzyści, jakie niesie ze sobą tzw. smart farming.