wader-logo-1.jpg

RePlay Sustainable – nowa seria zabawek przyjaznych środowisku od Wader-Woźniak

10 lutego 2023
Jeśli los naszej planety nie jest Ci obojętny, koniecznie odwiedź stoisko firmy Wader-Woźniak. Poznasz tam najnowszą, rewolucyjną linię zabawek RePlay Sustainable, która powstała z potrzeby zredukowania ilości plastiku na świecie, zmniejszenia śladu węglowego i zapewnienia naszym dzieciom lepszej przyszłości.

Koncepcja produktów RePlay Sustainable opiera się na zasadzie Reuse, Recycle, Replay i oznacza, że nowa seria zabawek RePlay Sustainable jest wykonana w całości z surowców pozyskanych z plastikowych odpadów konsumen­ckich, w zamkniętym procesie recyklingu z wykorzystaniem najnowszych technologii. Została skomponowana z produktów, które zaspokoją potrzebę zabawy dzieci na różnych etapach rozwoju, będą im towarzyszyć w różnych miejscach i na wiele sposobów spełniać funkcję edukacyjną.

Pojęcie Sustainable oznacza, że zabawki z tej linii powstały zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, polegającymi na świadomym budowaniu rozwoju gospodarczego z poszanowaniem i dbałością o środowisko. Dla Wader-Woźniak, Sustainable, oznacza odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Proces produkcji z wykorzystaniem najwyższej jakości recyklatu to idealny przykład racjonalnego wykorzystania materiałów i odpadów bez uszczerbku dla jakości i bezpieczeństwa produktów.  Krótko mówiąc – zabawki z serii RePlay Sustainable powstają w 100% z plastikowych odpadów konsumenckich.

W nowej serii znaleźć można ulubione przez dzieci, wybrane modele różnej wielkości pojazdów (bazujące na serii Kid Cars, Tech Truck czy Multi Truck), zabawki edukacyjne (takie jak piramidki, domino czy klocki) oraz bogaty wybór kompletów letnich do piasku i wody. Dla małych miłośników przyjęć dla rodziny i znajomych, przygotowano zestawy naczyń w postaci serwisu do kawy i herbaty. Są to zabawki przyjazne dla dzieci i odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Mogą się nimi bawić już dzieci po ukończeniu pierwszego roku życia. Są one projektowane z myślą o rozwijaniu zdolności motorycznych, kreatywności i wyobraźni dzieci. Dodatkowo kolorystka tej linii mocno odbiega od regularnej oferty – przeważają stonowane odcienie żółtego, zieleni, błękitów i szarości.

Każdy produkt z serii RePlay Sustainable, tak jak pozostałe zabawki od Wader-Woźniak, wyróżnia się wysoką jakością wykonania i trwałością, co oznacza, że zabawki te będą towarzyszyć dziecku przez długi czas. Spełniają również wszystkie normy bezpieczeństwa.

Zapraszamy na stoisko nr A-8 w hali A już 22-24 lutego podczas targów Kids' Time!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.