IMG-0384.JPG
Rada Programowa targów KIDS' TIME.

Rada Programowa targów KIDS’ TIME 2024

26 czerwca 2023
XIV edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 21 do 23 lutego 2024 roku. W czwartek, 22 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma zorganizowano spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.

Uczestnicy Rady Programowej spotkali się w wieży widokowej Targów Kielce oraz za pośrednictwem platformy do spotkań online, by m.in.: podsumować minioną edycję Kids’ Time, omówić aktualny stan przygotowań do przyszłorocznego wydarzenia oraz jego program. W tym roku do Rady Programowej zaproszono nowe osoby, które aktywnie wspierają nasze wydarzenie od długiego czasu i chcą swoimi pomysłami dodać do oferty targów nowe rozwiązania, tak, aby stały się one jeszcze atrakcyjniejsze dla zwiedzających i wystawców.

Polecane aktualności
10 maja 2023
Data przyszłorocznej edycji targów Kids’ Time dopiero została ogłoszona, ale przygotowania do niej wystartowały zaraz po zakończeniu tegorocznego spotkania branży dziecięcej. Wczoraj natomiast przedstawiciele Targów Kielce spotkali się w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z partnerem merytorycznym, by porozmawiać na temat najbliższej edycji targów Kids’ Time i wzajemnej współpracy.