unnamed.jpg

Rada Programowa targów KIDS’ TIME

09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.

Uczestnicy Rady Programowej spotkali się w wieży widokowej Targów Kielce, by omówić m.in.: aktualny stan przygotowań do przyszłorocznego wydarzenia oraz jego program. Warto podkreślić, że w tym roku grono powiększyło się o nowe osoby, które swoimi pomysłami wzbogacą ofertę i dodadzą świeżych rozwiązań, tak aby stały się one jeszcze atrakcyjniejsze dla zwiedzających i wystawców.

KIDS’ TIME to największe i najszybciej rozwijające się targi B2B zabawek i artykułów dla dzieci w Polsce. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME to wydarzenie, które od ponad dekady cieszy się uznaniem wśród producentów zabawek i artykułów dla dzieci. Podczas jednej z największych tego typu imprez na świecie, wielu wystawców decyduje się na premiery swoich produktów. To sprawia, że KIDS’ TIME jest obowiązkowym punktem w kalendarzu dla wszystkich przedstawicieli branży dziecięcej: producentów i dystrybutorów najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla matki i dziecka.

Każda nowa edycja KIDS' TIME zaskakuje i przynosi kolejne nowości. Nie inaczej będzie podczas przyszłorocznej odsłony, podczas której premiery doczeka się mnóstwo interesujących produktów. Ale to nie wszystko. Podobnie jak w latach ubiegłych ważnym punktem wydarzenia będą szkolenia i prelekcje prowadzone przez specjalistów z sektora branży dziecięcej i marketingu.

(ŁK)

Polecane aktualności
19 lipca 2022
Od 1 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do XXI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Jego ideą jest promocja książek, zabawek, gier, miejsc itp., które pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek