enex-pompa-aktualnosc.png
Podczas naszych targów do wygrania będzie pompa ciepła VGE!

Przyjdź na Targi Enex i wyjdź z pompą VGE!

24 lutego 2023
Zwiedzający jubileuszowe Targi Enex od 8 do 9 marca będą mogli wziąć udział w licznych konkursach. W jednym z nich do wygrania będzie pompa ciepła VGE przekazana przez firmę Solgen. Zapraszamy do Targów Kielce na stoisko numer E-47!

W jednym z konkursów podczas Targów Enex można wygrać pompę ciepła typu monoblok VGE 7kW ufundowaną przez firmę Solgen. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy udać się na stoisku nr E47 i wykonać zadanie polegające na wymyśleniu sloganu lub hasła reklamowego dla pomp ciepła VGE. Następnie wypełnioną kartę konkursową z hasłem wrzucić do urny znajdującej się na stoisku.

Serię Pomp Ciepła Eco Air marki VGE będącej nagrodą w konkursie charakteryzuje wydajna praca w bardzo niskich temperaturach, niski hałas podczas działania, kompaktowe wymiary i elegancki design. Konstrukcja typu monoblok, pozwala na łączenie pompy ciepła z instalacją wewnętrzną budynku jedynie za pomocą rur hydraulicznych, wykluczając potrzebę wykonywania połączeń chłodniczych, ograniczając tym samym ryzyko błędów montażowych.

Na Zwiedzających 25. edycję jubileuszowych Targów Enex czekają liczne atrakcje: jazdy testowe najnowszymi modelami samochodów elektrycznych oraz autem wodorowym Toyota Mirai, premiery najnowszych energooszczędnych rozwiązań i ekologicznych technologii, a także spotkanie z najbardziej rozpoznawalnymi Youtuberami branży OZE.

Swoją ofertę zaprezentuje ponad 230 Wystawców - wiodących firm z branży energetycznej. 

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna na stronie www.targikielce.pl/enex

(MSi)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.