KidsTime23-in-1200x627px4.png

Program Kids’ Time Hosted Buyer Twoją szansą na rozwój biznesu!

09 stycznia 2024
Program stworzony został przy okazji ostatniej edycji targów Kids’ Time specjalnie z myślą o ich wystawcach, tak aby produkty i oferta miały szansę dotrzeć do zagranicznych kupców i przedstawicieli branży. Ich obecność jest okazją dla wszystkich wystawców do nawiązania biznesowych kontaktów i relacji, które mogą przełożyć się na dalszą współpracę i ekspansję na zagraniczne rynki.

Masz zagranicznego partnera lub klienta, którego chciałbyś zaprosić na targi Kids’ Time?

Zgłoś się do nas i zaproponuj jego udział w ramach programu Hosted Buyers!

Nie wiesz jak to działa?

Program umożliwia zagranicznym kupcom i przedstawicielom branży dziecięcej przyjechać do Kielc i skorzystać z szeregu udogodnień, w tym:

  • Wstępna rezerwacja spotkania biznesowego
  • Do 3 noclegów w hotelu i wyżywienie
  • Transfer hotel – Targi Kielce – hotel
  • Dodatkowe możliwości nieformalnego networkingu – zaproszenie na ekskluzywny bankiet wystawców
  • Możliwość dołączenia do sesji edukacyjnych
  • Ekskluzywny dostęp do Hosted Buyer Lounge
  • Indywidualna obsługa i wsparcie przed, w trakcie i po wydarzeniu
  • Bezpłatny udział, brak opłat za anulowanie

Uruchomiony przed rokiem program Hosted Buyers, spotkał się z pozytywnym odbiorem, a do Kielc przyjechało ponad 20 przedstawicieli branży, z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Islandia, Rumunia, Słowenia, Maroko, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie. Program Hosted Buyers skierowany jest do właścicieli firm, dystrybutorów i profesjonalistów z branży, którzy przyjeżdżają na targi Kids’Time w celach biznesowych i  w jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertą setek firm i tysiąca marek.

– Cieszę się, że program Hosted Buyers spotkał się z tak pozytywnym odzewem. Cały czas zgłaszają się do nas kolejni przedstawiciele branży z różnych zakątków świata, którzy chcą odwiedzić Targi Kielce i spotkać się z lokalnymi producentami – mówi Aldona Matla, menedżer projektu Kids’ Time.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.