KidsTime23-in-1200x627px4.png

Program Hosted Buyers nowością na Kids’ Time!

11 stycznia 2023
Po raz pierwszy zagraniczni kupcy odwiedzający targi Kids’ Time będą mogli skorzystać z dedykowanego programu Hosted Buyers. Do tej pory swój udział w wydarzeniu potwierdzili goście z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Program stworzony został specjalnie z myślą o wystawcach targów Kids’ Time, tak aby ich produkty i oferta miały szansę dotrzeć do zagranicznych kupców i przedstawicieli branży. Ich obecność jest okazją dla wszystkich wystawców do nawiązania biznesowych kontaktów i relacji, które mogą przełożyć się na dalszą współpracę i ekspansję na zagraniczne rynki.

Program Hosted Buyers skierowany jest do właścicieli firm, dystrybutorów i profesjonalistów z branży, którzy przyjeżdżają na targi Kids’Time w celach biznesowych i  w jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertą ponad 500 firm i tysiąca marek.

Największe targi B2B branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej, od lat cieszą się zainteresowaniem zagranicznych kupców. Teraz, dzięki programowi Hosted Buyers, będą oni mieli łatwiejszy dostęp do wystawców i oferowanych przez nich produktów. Nasz system pozwoli zaplanować biznesowe spotkania z wieloma wystawcami jednego dnia i wziąć udział w interesujących sesjach edukacyjnych. Ważnym elementem jest możliwość networkingu oraz udziału w biznesowym bankiecie wraz z wystawcami.

(ŁK)

Polecane aktualności
26 stycznia 2023
Marka LaMere zaprasza wszystkich do swojego świata, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Produkowane w Polsce ubranka dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i dzianin. Firma od zawsze kieruje się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość.
24 stycznia 2023
Współzałożyciel Profitcrew.pl – agencji specjalizującej się w sprzedaży na platformach e-commerce. Założyciel SN Accounts: biura księgowego w UK, które od kilkunastu lat umacnia pozycję polskich firm w Wielkiej Brytanii. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu nie tylko księgowości, lecz także marketingu, rekrutacji i doradztwa biznesowego.
20 stycznia 2023
Sbabam to powstała w 2015 roku, na 30-letnim doświadczeniu Tema Promotional Gifts, firma produkująca zabawki. W ciągu 5 lat wywindował się na szczyt we Włoszech, a obecnie, dzięki dystrybucji w 15 krajach Europy jest jej liderem. Cicaboom to z kolei firma prężnie działająca w świecie komiksów i mediów społecznościowych.
19 stycznia 2023
Tegoroczna edycja targów Kids’ Time odsłoni kolejną nowość, przygotowaną specjalnie z myślą o naszych wystawcach. Redakcja „Rynku Zabawek”, która jest partnerem strategicznym „Planszowej Gry Roku” – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży gier planszowych i karcianych, zorganizuje specjalną Strefę Planszowych Gier Roku.
17 stycznia 2023
Trenerka i konsultantka specjalizująca się w handlu detalicznym będzie kolejną prelegentką Business Forum. W swojej prezentacji mówić będzie, jak zaplanować, zbudować i wdrożyć doskonałą obsługę klienta, co przekłada się na pozyskiwanie lojalnych kontrahentów i wzmacnia pozycję firmy na rynku.
10 stycznia 2023
Jeśli chcecie zapoznać się z szeroką ofertą oryginalnych artykułów papierniczych koniecznie zerknijcie w portfolio firmy Henry. Znajdziecie tam karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na najważniejsze wydarzenia okolicznościowe, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie.
09 stycznia 2023
Dr Monika Żuraw będzie jednym z wielu prelegentów obecnych w trakcie Business Forum targów Kids' Time. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego jest radcą prawnym w Kancelarii Żuraw&Pikora. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze zagranicznych globalnych marek, a także polskich podmiotów, a prawem własności intelektualnej zajmuje się od 20 lat.
05 stycznia 2023
Poznajcie Mullido – odległą krainę powstałą z miłości do podróży i pasji do tworzenia, gdzie każda kolekcja to zachwycająca podróż w nieznane.