1z6w9288-20220905-TK-MSPO.jpg

Prezydent RP Andrzej Duda tradycyjnie objął Salon Obronny Honorowym Patronatem

02 listopada 2022
Po raz kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie wyjątkowego patrona.

”Pan Prezydent kontynuując swój patronat, pragnie podkreślić rangę i międzynarodowy charakter kieleckiego Salonu, który jest wspaniałą okazją nie tylko do prezentowania najnowszych osiągnięć polskiego i światowego przemysłu zbrojeniowego, ale także do nawiązania kontaktów między krajowymi i zagranicznymi firmami sektora obronnego. Udzielony patronat jest więc wyrazem zaangażowania Głowy Państwa w inicjatywy wspierające rozwój przemysłu zbrojeniowego oraz troski Pana Prezydenta o bezpieczeństwo naszego kraju i jego obywateli.” – czytamy w piśmie adresowanym do Andrzeja Mochonia, prezesa Targów Kielce, które nadesłano z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

31. edycja Międzynarodowego Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się w Targach Kielce od 5 do 8 września 2023 roku.

Polecane aktualności
04 stycznia 2023
Pojawienie się azjatyckiego partnera w roli Kraju Wiodącego podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego to naturalny krok, Polska zdecydowała się na zakup olbrzymiej ilości sprzętu z tego kraju.
02 listopada 2022
Planowane wydatki na obronę w 2023 roku będą wynosiły niemal 100 mld zł. 31. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego zapowiada się zatem bardzo interesująco.