STYLE-510-s.jpg

Poznaj ofertę STYLE CNC Machines podczas Przemysłowej Wiosny

09 stycznia 2023
Firma o holenderskich korzeniach będzie wystawcą Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL już po raz kolejny.

STYLE CNC Machines to producent maszyn CNC przeznaczonych do produkcji pojedynczych detali i małych serii. Sercem STYLE jest innowacyjny system sterowania. Bardzo prosty w obsłudze system sterowania CNC zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów.

211006-BT1500-s.jpg [979.24 KB]

Oprogramowanie STYLE jest tak wyjątkowe dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom, których żadna inna firma na świecie nie jest w stanie zaoferować w tak pełnym zakresie. Wystarczy kilka kliknięć i wprowadzenie minimalnej liczby wartości, aby każda edycja stała się natychmiast trwale widoczna na ekranie dotykowym 19″. Oprogramowanie CNC zostało opracowane specjalnie pod kątem szybkiego i łatwego rysowania i wytwarzania pojedynczych detali i małych serii. Specjalnością firmy są obrabiarki do metalu – frezarki i tokarki.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska STYLE CNC Machines od 28 do 31 marca tego roku!

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".