profimaster-schweissen.jpg

Poznaj ofertę firmy WAAP podczas Przemysłowej Wiosny!

19 stycznia 2022
Wieloletni wystawca przemysłowego cyklu Targów Kielce znów zaprezentuje w kieleckim ośrodku najnowsze technologie profesjonalnych systemów filtrowentylacji oraz urządzeń odciągowych.

Podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO zaplanowanych od 5 do 7 kwietnia nowości zaprezentuje firma WAAP, która zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem profesjonalnych systemów filtrowentylacji oraz urządzeń odciągowych. Firma działa na rynku od ponad 15 lat i może się pochwalić szeroką listą zadowolonych Klientów.

Doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z producentami Kemper oraz Novus, słynącymi z rozwiązań dla branży spawalniczej, sprawia, że oferta WAAP jest najlepszym rozwiązaniem dla firm borykających się z problemem pyłu i dymu spawalniczego.

(UK)

Polecane aktualności
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.