1.jpg
Power LAB - polski producent magazynów energii w technologii LiFePo4 na Targach ENEX.

Power LAB – polski producent magazynów energii w technologii LiFePo4 Wystawcą jubileuszowych Targów ENEX

20 lutego 2023
Polski producent magazynów energii na bazie bezpieczniej technologii ogniw LiFePo4 – firma Power LAB będzie obecna na targach ENEX. Przedsiębiorstwo będzie można znaleźć od 8 do 9 marca 2023 roku na stoisku D-24 podczas Targów ENEX. Zapraszamy do Targów Kielce!

Firmę Power LAB wyróżnia innowacyjność i ciągłe dążenie do doskonałości. Projekty opracowywane przez Power LAB są dopracowane w najmniejszych szczegółach.

Produkcja magazynów energii to ogromne wyzwanie. Od momentu pomysłu na produkt, przez projektowanie, produkcję i wdrożenie. Każdy z obszarów wymaga zaangażowania specjalistów z poszczególnych dziedzin. Projekt jest w ciągłym rozwoju. Obróbka metalu, dobór komponentów, rozmowy z kontrahentami, wyjazdy za granicę, godziny rozmów, telefonów, spotkań projektowych online. Wszystko to, aby dopracować każdy szczegół produktów i indywidualnych projektów. Praca ta jednak nie kończy się po wdrożeniu produktu. Dla producenta magazynów energii to wtedy zaczyna się najtrudniejszy etap. Konfrontacja z konkurencją z dalekiego wschodu, szkolenia instalatorów, współpraca z dystrybutorami i promocja produktów. Zakres obowiązków dla sztabu ludzi.

Firma Power LAB będzie obecna podczas Targów ENEX na stoisku D-24. Serdecznie zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 marca 2023 roku.

Wstęp na Targi bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.