magda-kuba-2024.jpg
Magdalena i Jakub Kuźniaccy zapraszają na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa do Targów Kielce. Na zdjęciu z synkiem.

Popularne małżeństwo z telewizyjnego show na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

28 grudnia 2023
Magdalena, uczestniczka programu dla rolników emitowanego w TVP1, wraz z mężem Jakubem będą gościć na wystawie TSW w Targach Kielce. Znani gospodarze chętnie porozmawiają ze zwiedzającymi na stoisku firmy Uni-Farma w hali D. Wydarzenie odbędzie się 17 i 18 stycznia 2024.

Przypomnijmy. Magdalena Bator brała udział w siódmej edycji telewizyjnego programu skierowanego do rolników, którzy poszukują drugiej połówki. W czasie nagrywania odcinków nie zdecydowała się na wybór tego jedynego, ale wróciła do listów, które przysłali do niej panowie. Zwróciła uwagę na list od Jakuba Kuźniackiego. Wkrótce okazało się, że to jest to „to”. Magda i Kuba pobrali się, dziś mają dwójkę dzieci.  Wspólnie prowadzą gospodarstwo rolne - hodowlę krów, plantacje m.in. zbóż, rzepaku, ziemniaków i buraków cukrowych. Magdalena Kuźniacka dzieli się chwilami z prac i życia rodzinnego na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje prawie 59 tys. osób.

 

Jak zapowiadają Magda i Jakub, razem przyjadą na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa do Kielc. – Chętnie spotkamy się ze zwiedzającymi. Podzielimy się naszymi doświadczeniami z pracy w gospodarstwie. Czekamy na Was na stoisku firmy Uni-Farma, D23. Same targi zapowiadają się na świetne wydarzenie dla plantatorów warzyw i owoców. Na pewno coś dla siebie też tu znajdziemy – mówią Magda i Jakub.

 

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, największa impreza targowo – konferencyjna branży ogrodniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, zgromadzi 400 firm z Polski i zagranicy. Producenci i dystrybutorzy zaprezentują najnowsze maszyny i technologie, nawozy i środki ochrony do upraw warzyw i owoców. Nowościami są poletka pokazowe roślin jagodowych i jabłoniowych. Jednocześnie, 17 i 18 stycznia, trwać będzie Kongres TSW z 9 specjalistycznymi konferencjami. 

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa potrwają 17 i 18 stycznia w Targach Kielce. Bilety na tsw.pl/

 

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.