IMG-8915.JPG
Ponad 6500 Zwiedzających i aż 25 branżowych szkoleń i konferencji podczas Targów ENEX 2013!

Ponad 6500 zwiedzających odwiedziło Targi ENEX w 2013 roku. Jubileuszowa edycja będzie rekordowa!

30 stycznia 2023
W lutym 2013 roku w Targach ENEX i ENEX – NOWA Energia oraz odbywających się równocześnie Targach Ekotech i Pneumaticon zaprezentowało się 200 wystawców z najnowocześniejszym sprzętem z zakresu m.in. odnawialnych źródeł energii, ekologii i pneumatyki. Kielecki ośrodek wystawienniczy odwiedziło ponad 6500 zwiedzających. Jubileuszowa 25. edycja Targów ENEX zapowiada się rekordowo w historii!

#historiatargów #25latenex

W trakcie XVI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XI Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia oraz Targach Ekotech  i Pneumaticon w 2013 roku zorganizowano łącznie 25 branżowych szkoleń i konferencji, w których udział wzięło 1200 osób. W programie znalazły się m.in. spotkania na temat pomp ciepła, biogazowni, gospodarowania odpadami, gospodarki wodnej i wodno-ściekowej, zielonej energii, selektywnej zbiórki odpadów, biomasy, fotowoltaiki, gmin energetycznych czy odnawialnych źródeł energii.

Wystawcy, którzy przyjechali  na ENEX do Targów Kielce mieli możliwość prezentacji maszyn oraz urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych, najnowszych technologii systemowych, armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem, promienników ciepła, kotłowni opalanych biomasą oraz pojazdów na biopaliwo. Stoiska targowe jak co roku  wypełnił najnowocześniejszy sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją istniejących.

Od 8 do 9 marca 2023 roku odbędzie się jubileuszowa 25. edycja targów ENEX oraz 23. edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami. Zapraszamy do Targów Kielce!

Program tegorocznych Targów ENEX jest bogaty w szereg wydarzeń towarzyszących: Forum SOLAR + na temat fotowoltaiki, Forum Pomp Ciepła poświęcone technologii pomp ciepła, Konferencja Energia PL o magazynach energii, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRA MIEJSKA w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami, Konkursy dla Instalatorów oraz premiery produktowe prezentowane przez największych i najlepszych polskich producentów.

Aby wziąć udział w targach, wystarczy się zarejestrować : https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.