PolWelt-logo-cmyk-2.jpg

POLWELT znów wystawcą Targów spod znaku STOM

13 lutego 2023
Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL odbędą się od 28 do 31 marca 2023 roku. Wystawcy już szykują branżowe nowości, jednym z nich będzie firma POLWELT.

Firma POLWELT działająca na rynku od 1991 roku jest znanym dostawcą maszyn do obróbki metalu posiadającym szeroką ofertę urządzeń marek Premium. Cechą wyróżniającą firmę jest wysoka jakość produktów, wykwalifikowane doradztwo techniczne oraz solidność i rzetelność przy przeprowadzaniu inwestycji. Istotnym elementem promocji oferowanych maszyn są targi, z których pozycję priorytetową ma wystawa STOM-TOOL, odbywająca się jak zawsze wiosną. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska firmy POLWELT gdzie będą prezentowane najnowsze oraz innowacyjne rozwiązaniu dla przemysłu metalowego.

Hydrauliczna zwijarka do blach 4 rolkowa Promau Davi serii MCA. Polwelt zaprezentuje cenioną na rynku zwijarkę MCA firmy Davi wyposażoną w najnowsze innowacyjne rozwiązania w zakresie hydrauliki oraz nowych funkcji programowania.

Zwijarka-Davi-1.jpg [228.95 KB]

Precyzyjna prostowarka do blach Ecomaster 30 firmy ARKU. Podczas Targów STOM  Klienci będą mieli okazję zobaczyć prostowarkę do blach firmy Arku oraz wykonać testy prostowania. System wielowalcowy pozwala skutecznie redukować naprężenia występujące w materiale po cięciu np. laserem.
Ecomaster-30.jpg [134.30 KB]

Firma zaprezentuje ofertę producenta znakomitych wycinarek wodnych Waterjet firmy Flow w tym głowice tnące, pompy oraz ścierniwa.

RSA.png [245.21 KB]

Urządzenia do szlifowania końcówek rur oraz profili firmy RSA w tym również kompletne zautomatyzowane stacje cięcia tarczą, szczotkowania, mycia i paletowania rur i profili.

Schwarze.jpg [100.66 KB]

Na stoisku POLWELT nie zabraknie również giętarek trzpieniowych do rur z możliwością gięcia w obu kierunkach oraz programowalnych cel gięcia rur przeznaczonych dla produkcji seryjnej.

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".