VISCOUNT.png
Nagranie płyty na organach hybrydowych Viscount International.

Pierwsza na świecie płyta nagrana na organach hybrydowych Viscount

23 stycznia 2023
Nagranie płyty dokumentującej działanie organów hybrydowych, to wielkie wydarzenie dla Viscount International w Polsce. Organy kościelne Viscount od wielu lat można podziwiać podczas Wystawy Sacroexpo. Ponownie będzie można je zobaczyć od 19 do 21 czerwca 2023 roku w Targach Kielce.

Na 50-głosowych organach hybrydowych Viscount znajdujących się w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Puławach nagrano pierwszą w Polsce, a może i na świecie płytę dokumentującą pracę organów hybrydowych. To instrument o wyjątkowych walorach brzmieniowych oparty na nowatorskiej technologii Physis opatentowanej przez Viscount International S.P.A..

Zachęcamy do obejrzenia filmu zapowiadającego nagranie płyty CD.

Polecane aktualności
12 grudnia 2022
W imieniu Muzeum Diecezjalnego w Kielcach zapraszamy na spotkanie z autorem zbioru felietonów i opowiadań pn. „Milczenie katedry”. To kolejny wykład realizowany w ramach Akademii Wiara-Kultura-Nauka, które odbędzie się w czwartek, 15 grudnia 2022 r. o godzinie 17.00. Wstęp wolny.
15 października 2022
Muzyka, film, literatura i sztuki plastyczne, to dziedziny w jakich można zgłaszać kandydatów do przyszłorocznej nagrody Per Artem Ad Deum.