P.G.GROUP.png
P.G. GROUP Wystawcą Targów ENEX.

P.G. GROUP Wystawcą jubileuszowych Targów ENEX!

17 listopada 2022
Podczas jubileuszowej 25. edycji Targów ENEX swoją ofertę zaprezentuje firma P.G. GROUP – czołowy producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Rozwiązania konstrukcyjne spółki są wysokiej jakości i dostępne cenowo. Zapraszamy już 8-9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

P.G. GROUP to czołowy producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, mający wieloletnie doświadczenie w produkcji, optymalizacji oraz budowaniu trwałych relacji biznesowych. Spółka dostarcza rozwiązania konstrukcyjne przeznaczone dla montażu instalacji przemysłowych, farm PV oraz mikroinstalacji montowanych na dachach płaskich i skośnych. Firma posiada własne biuro projektowe, magazyn oraz park maszynowy, dzięki czemu produkty marki P.G. GROUP są nie tylko wysokiej jakości, ale także przystępne cenowo.

Oznakowanie TUV Rheinland świadczy o posiadaniu wszelkich niezbędnych atestów świadczących o jakości, bezpieczeństwie oraz wytrzymałości. Certyfikacje dotyczące systemów montażowych obejmuje szczegółowe wymogi technologiczne wynikające z przepisów prawa budowlanego. Symbol CE to gwarancja, że wyrób przeszedł pozytywnie wszystkie specjalistyczne badania i przewidziane dla niego podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa.

Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 8 do 9 marca 2023 roku podczas 25. Jubileuszowych Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Udział bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

(MS)

 

 

Polecane aktualności
07 grudnia 2022
W 2005 roku, gdy rozwój energetyki odnawialnej w Polsce stanowił jeszcze wyzwanie, spotkanie branży energetycznej w Kielcach było okazją do poznania nowych rozwiązań technicznych i technologicznych przemysłu energetycznego, ale także możliwością nawiązania cennych kontaktów branżowych i pozyskania wartościowej wiedzy podczas merytorycznych spotkań. Była to ósma edycja Targów ENEX!
06 grudnia 2022
Firma Krannich Solar z ponad 25 letnim doświadczeniem w fotowoltaice i ugruntowanej pozycji na rynku zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Targów ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.
02 grudnia 2022
O miłości do samochodów elektrycznych w piątym odcinku Energetycznych poranków rozmawialiśmy z Michałem Radziszewskim – youtuberem kanału „Na Prąd po Polsce” we wnętrzu elektrycznego Mercedesa EQS 450+. Poruszyliśmy tematy dot. samochodów elektrycznych, infrastruktury do ładowania elektryków oraz szeroko pojętej elektromobilności. Partnerem odcinka był Mercedes – Benz Nobile Motors Kielce.
30 listopada 2022
W 2004 roku dynamika wzrostu sektora energetycznego wynosiła ponad 15 % rocznie, a wstąpienie Polski do Unii Europejskiej wiązało się z podjęciem nowych działań i wykorzystaniem dostępnych możliwości finansowania na rzecz rozwoju energetyki odnawialnej. Formuła Targów ENEX’2004 pozwoliła na dotarcie do firm z branży energetycznej prezentujących nowości techniczne i rozwiązania sprawdzone na świecie.
29 listopada 2022
- Podczas ostatnich targów Enex magazyny energii cieszyły się dużym zainteresowaniem, a na najbliższych na pewno będą hitem. To nasza przyszłość - mówił Krzysztof Bukała z firmy Soltec podczas Regionalnego Forum Ekonomicznego Nowa Energia organizowanego przez Echo Dnia. Panel „Innowacje, które zmienią nasze życie” z udziałem eksperta reprezentującego Targi Kielce miał miejsce w piątek, 25 listopada.  
23 listopada 2022
Nowa Energia - Regionalne Forum Ekonomiczne, które odbędzie się w czwartek i piątek, 24 i 25 listopada w Kielcach, zostanie poświęcone sprawom energii przyszłości. W części prezentującej innowacyjne pomysły, o magazynach energii mówił będzie Krzysztof Bukała z firmy Soltec, która jest Partnerem największych w Polsce targów odnawialnych źródeł energii Enex w Targach Kielce. Prelekcja będzie transmitowana na żywo.
23 listopada 2022
VI Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX i II Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia odbyły się od 25 do 27 marca 2003 roku w Targach Kielce. Spotkanie było okazją do wymiany informacji i doświadczeń w obliczu zmian zachodzących na europejskich rynkach energii elektrycznej i zbliżającego się momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.
22 listopada 2022
Firma AS Energy po raz kolejny będzie uczestniczyć w Targach Enex, które gromadzą najważniejszych przedstawicieli branży OZE. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się od 8 do 9 marca 2023 r. w Targach Kielce.