P.G.GROUP.png
P.G. GROUP Wystawcą Targów ENEX.

P.G. GROUP Wystawcą jubileuszowych Targów ENEX!

17 listopada 2022
Podczas jubileuszowej 25. edycji Targów ENEX swoją ofertę zaprezentuje firma P.G. GROUP – czołowy producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Rozwiązania konstrukcyjne spółki są wysokiej jakości i dostępne cenowo. Zapraszamy już 8-9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

P.G. GROUP to czołowy producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, mający wieloletnie doświadczenie w produkcji, optymalizacji oraz budowaniu trwałych relacji biznesowych. Spółka dostarcza rozwiązania konstrukcyjne przeznaczone dla montażu instalacji przemysłowych, farm PV oraz mikroinstalacji montowanych na dachach płaskich i skośnych. Firma posiada własne biuro projektowe, magazyn oraz park maszynowy, dzięki czemu produkty marki P.G. GROUP są nie tylko wysokiej jakości, ale także przystępne cenowo.

Oznakowanie TUV Rheinland świadczy o posiadaniu wszelkich niezbędnych atestów świadczących o jakości, bezpieczeństwie oraz wytrzymałości. Certyfikacje dotyczące systemów montażowych obejmuje szczegółowe wymogi technologiczne wynikające z przepisów prawa budowlanego. Symbol CE to gwarancja, że wyrób przeszedł pozytywnie wszystkie specjalistyczne badania i przewidziane dla niego podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa.

Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 8 do 9 marca 2023 roku podczas 25. Jubileuszowych Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Udział bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

(MS)

 

 

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.