Family-Foto.jpg

Otwarcie targów Kids’ Time z mocnym uderzeniem!

03 lutego 2023
Pierwszego dnia targów Kids’ Time odbędzie się gala wręczenia nagród XVI Edycji Konkursu „Zabawka Roku/Nagroda Rodziców”. O godzinie 10:00 na scenie głównej w hali E, portal Zabawkowicz.pl ogłosi zwycięzców, do których trafią tytuły Zabawka Roku i Nagroda Rodziców.

W Konkursie „Zabawka Roku/Nagroda Rodziców” Jury złożone z ekspertów i gwiazd przyznaje znaki jakości. Tytuł Zabawki Roku trafia do najciekawszych zabawek sezonu. Nagroda Rodziców to znak jakości produktów do opieki i pielęgnacji dzieci. Ceniony i szukany przez rodziców znaczek będzie przyznawany po już raz 16-sty. W tej edycji o tytuł walczyło 140 produktów i serii. Goście imprezy w oku kamer telewizyjnych i fotoreporterów testowali je na warsztatach tematycznych, zorganizowanych przez twórców i dystrybutorów. Po emocjonujących obradach powstała lista najbardziej wartościowych zabawek i akcesoriów dla dzieci. Innowacyjnych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów hitów tego sezonu.

– Jak co roku, przyświeca nam cel. Poza radością zabawy - Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to znak jakości poszukiwany przez klientów. Produkty oznaczone tym wyróżnieniem są nie tylko bezpieczne, ale też pomysłowe i uczące. Najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci intensywnie promujemy w mediach, aby rodzice mogli świadomie zdecydować się na kupienie wartościowych i najbardziej odpowiednich produktów dla swojego dziecka. Rodzice z roku na rok coraz szerzej udowadniają, że ten znak i nasza praca są im potrzebne i pozwala na dokonanie odpowiednich wyborów. Właściciele sklepów i hurtowni szukają produktów z naszym znakiem, bo o te pytają rodzice – mówi Magdalena Kordaszewska, Organizator Konkursu, Redaktor Naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl

Znak jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów dla dzieci. Te cechy łączą się z pomysłowością. Oceniamy zabawki, wózki, foteliki samochodowe, ubrania, kosmetyki, meble, akcesoria do karmienia, produkty żywnościowe, itp. Ułatwiamy w ten sposób rodzicom dokonanie mądrego i ekonomicznego wyboru. Zwracamy uwagę na rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo dzieci. I budujemy świadomość na temat prawidłowej pielęgnacji i opieki dla jak najlepszego rozwoju naszych dzieci.

Więcej informacji na: www.zabawkaroku.pl i www.nagrodarodzicow.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.