DebataKosztyOswietlenia-FB-1200x1200px-1.png
„Oświecona Gmina. Jak obniżyć koszty energii oświetlenia?” – debata w pierwszy dzień targów Autostrada nowa Infrastruktura

„Oświecona Gmina. Jak obniżyć koszty energii oświetlenia?” – debata w pierwszy dzień targów Autostrada Nowa Infrastruktura

12 grudnia 2023
Koszty związane z oświetleniem ulicznym dla wielu gmin stanowią duże obciążenie finansowe. W związku z podwyżkami cen energii, coraz więcej zarządów rozważa wymianę energochłonnych opraw oświetleniowych na bardziej ekonomiczne. Debata zorganizowana w pierwszy dzień Targów Budownictwa Infrastrukturalnego zostanie inspiracją oraz przyniesie wiele praktycznych rozwiązań.

Udział w debacie potwierdziło wielu cenionych ekspertów z branży. Poruszą oni następujące zagadnienia:

  • gdzie szukać oszczędności w oświetleniu tkanki miejskiej,
  • efektywne metody sterowania oświetleniem, aby nie przepalać budżetu gminy,
  • jak dobrać oprawy, aby zapewnić optymalny poziom oświetlenia,
  • tajniki finansowania modernizacji oświetlenia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Po panelu dyskusyjnym będzie możliwość indywidualnych spotkań z ekspertami.

Panel dyskusyjny może być szczególnie pomocny dla:

  • wójtów,
  • burmistrzów,
  • inwestorów,
  • podmiotów odpowiedzialne za oświetlenie uliczne.

Moderatorem debaty została Anna Krawczyk – trener rozwoju, psycholog holistyczny oraz prezes zarządu Akademii Transformacji.

Debata odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku w godzinach od 12:00 do 14:00 w hali E!

Zarejestruj się: https://www.targikielce.pl/autostrada-nowa-infrastruktura/wydarzenia-towarzyszace/debata-oswiecona-gmina-jak-obnizyc-koszty-energii-/zglos-udzial 

Targi Autostrada Nowa Infrastruktura zostały zaplanowane od 10 do 11 kwietnia 2024 roku!

/YY/

Polecane aktualności
11 kwietnia 2024
Podczas uroczystej gali Targów Budownictwa Infrastrukturalnego jurorzy wyróżnili osiem firm. Ocenie podlegały najbardziej innowacyjne produkty w sferze budownictwa drogowego oraz atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego. Wśród zwycięzców - producent pudru z przetworzonych opon oraz firma produkująca wielofunkcyjne zamiatarki.
11 kwietnia 2024
Rafa Hałeła przed Adamem Plakiem i Arkadiuszem Stachurą zwyciężył w konkursie sprawnościowym zorganizowanym podczas Targów AUTOSTRADA. Zwycięzca otrzymał czek na 1500 złotych.
10 kwietnia 2024
Najlepsi eksperci z kraju spotkali się w Targach Kielce by rozmawiać o oświetleniu, obniżeniu kosztów energii, rozwoju dróg w województwie świętokrzyskim oraz o tym, jak nie być pod kreską… Za nami pierwszy dzień konferencji i debat podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
10 kwietnia 2024
– W tej chwili w Polsce mamy ponad 5100 kilometrów dróg szybkiego ruchu, dróg o najwyższym standardzie. Kielce są szczególnym miejscem na mapie Polski, jeżeli chodzi o tematykę infrastrukturalną, a targi Autostrada Nowa Infrastruktura jest imprezą o renomowanej pozycji – podkreślił Grzegorz Dziedzina, zastępca generalnego, dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
09 kwietnia 2024
Chińska firma z Malezji specjalizująca się w produkcji sprzętu do budowy mostów i rozwiązań dostosowywania konstrukcji mostów zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Z ofertą wystawcy można zapoznać się już 10 i 11 kwietnia!
08 kwietnia 2024
Samochód ciężarowy oraz profesjonalne maszyny do obróbki powierzchni betonowych, stalowych oraz asfaltowych zaprezentuje firma S-T-P Strahltechnik podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym!
08 kwietnia 2024
Firma świadcząca usługi z zakresu sprzedaży, finansowania i ubezpieczenia pojazdów ciężarowych zaprezentuje swoją ofertę podczas targów budownictwa drogowego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie odbędzie się już od 10 do 11 kwietnia!
05 kwietnia 2024
Dystrybutor i producent przyczep, naczep i wywrotek PTM Polska przedstawi swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany przenośnik bunkrowy PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym. Odbierz darmowy bilet wstępu i nie przegap tej premiery!