debaty-aktualnosci-690x460px-RIGEL.jpg
ORI ONE na Targach Autostrada Nowa Infrastruktura z innowacyjną aplikacją RigelMap.

ORI ONE na Targach Autostrada Nowa Infrastruktura z innowacyjną aplikacją RigelMap

03 kwietnia 2024
Świętokrzyska firma tworząca oprogramowania oraz systemy dedykowane geodetom, inżynierom oraz podwykonawcom prac budowlanych zaprezentuje możliwości swojej aplikacji podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym 10 i 11 kwietnia!

Podczas targów budownictwa drogowego każdy zwiedzający będzie miał okazję, by zapoznać się z przeznaczoną dla branży geodezyjnej i budowlanej mobilną i desktopową aplikacją RigelMap.

Oprogramowanie służy do zarządzania i kontrolowania maszyn budowlanych, zapewniając wsparcie podczas pracy z rozściełaczami asfaltu, walcami, koparkami. Dzięki synchronizacji danych w czasie rzeczywistym użytkownicy mogą bezpośrednio z miejsca budowy analizować, wizualizować i digitalizować dane przestrzenne.

RigelMap to zestaw narzędzi pomiarowych dostosowanych do prac w terenie. Aplikacja mobilna połączona z odbiornikiem GPS zapewnia zapisywanie danych w czasie rzeczywistym oraz kontrolowanie projektu na wielu urządzeniach jednocześnie.

Zapoznaj się z ofertą wystawcy na Targach Budownictwa Drogowego już 10 i 11 kwietnia!

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/autostrada-nowa-infrastruktura/rejestracja-zwiedzajacych

/YY/

Polecane aktualności
11 kwietnia 2024
Podczas uroczystej gali Targów Budownictwa Infrastrukturalnego jurorzy wyróżnili osiem firm. Ocenie podlegały najbardziej innowacyjne produkty w sferze budownictwa drogowego oraz atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego. Wśród zwycięzców - producent pudru z przetworzonych opon oraz firma produkująca wielofunkcyjne zamiatarki.
11 kwietnia 2024
Rafa Hałeła przed Adamem Plakiem i Arkadiuszem Stachurą zwyciężył w konkursie sprawnościowym zorganizowanym podczas Targów AUTOSTRADA. Zwycięzca otrzymał czek na 1500 złotych.
10 kwietnia 2024
Najlepsi eksperci z kraju spotkali się w Targach Kielce by rozmawiać o oświetleniu, obniżeniu kosztów energii, rozwoju dróg w województwie świętokrzyskim oraz o tym, jak nie być pod kreską… Za nami pierwszy dzień konferencji i debat podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
10 kwietnia 2024
– W tej chwili w Polsce mamy ponad 5100 kilometrów dróg szybkiego ruchu, dróg o najwyższym standardzie. Kielce są szczególnym miejscem na mapie Polski, jeżeli chodzi o tematykę infrastrukturalną, a targi Autostrada Nowa Infrastruktura jest imprezą o renomowanej pozycji – podkreślił Grzegorz Dziedzina, zastępca generalnego, dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
09 kwietnia 2024
Chińska firma z Malezji specjalizująca się w produkcji sprzętu do budowy mostów i rozwiązań dostosowywania konstrukcji mostów zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Z ofertą wystawcy można zapoznać się już 10 i 11 kwietnia!
08 kwietnia 2024
Samochód ciężarowy oraz profesjonalne maszyny do obróbki powierzchni betonowych, stalowych oraz asfaltowych zaprezentuje firma S-T-P Strahltechnik podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym!
08 kwietnia 2024
Firma świadcząca usługi z zakresu sprzedaży, finansowania i ubezpieczenia pojazdów ciężarowych zaprezentuje swoją ofertę podczas targów budownictwa drogowego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie odbędzie się już od 10 do 11 kwietnia!
05 kwietnia 2024
Dystrybutor i producent przyczep, naczep i wywrotek PTM Polska przedstawi swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany przenośnik bunkrowy PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym. Odbierz darmowy bilet wstępu i nie przegap tej premiery!