TUNGALOY-zdjecie-logotypy-1.jpg

Oferta Tungaloy na Targach STOM-TOOL

10 marca 2022
Japoński producent zaprezentuje w Targach Kielce gamę narzędzi skrawających.

Firma Tungaloy jest japońskim producentem narzędzi skrawających z węglika spiekanego. Pierwsze produkty pod marką Tungaloy sprzedawane były już od 1929 roku. W skład oferty firmy wchodzą narzędzia do: toczenia, frezowania i wiercenia. Kompleksowe doradztwo jest atutem przy współpracy z firmami z branży motoryzacyjnej, lotniczej, formierskiej jak i ogólnej obróbki maszynowej. Wieloletnie doświadczenie w produkcji narzędzi skrawających oraz pełna sieć dystrybucji rozlokowana na całym świecie w połączeniu z prężnie działającym działem rozwoju gwarantuje klientom sukces oraz stabilną produkcję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Tungaloy podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL od 5 do 7 kwietnia.

(UK)

Polecane aktualności
30 sierpnia 2022
Polska Unia Metrologiczna uczestniczyła jako wystawca oraz w roli merytorycznego wsparcia na targach CONTROL-STOM. Uczestnictwo w wydarzeniu wspominane jest także na oficjalnym blogu PUM.
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.