wr1.jpg

Oferta MS Company dla wielu branż

02 lutego 2022
Przemysłowa Wiosna już za pasem. Podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING ciekawą ofertę technologiczną zaprezentuje MS Company.

MS Company prowadzi skład fabryczny produktów producenta firmy OSBORN GmBH, który jest światowym liderem od ponad 125 lat. OSBORN jako jeden z niewielu proponuje trzy procesy technologiczne:

bok..jpg

  • 1 proces – obróbka ścierna, czyli tarcze do cięcia i szlifowania.
  • 2 proces – obróbka wstępna, czyli szczotkowanie czyszczenie: szczotki techniczne dla różnego gałęzi przemysłu (motoryzacyjnego, lotniczego, medycznego, metalowego itp.) realizowane są również indywidualne zamówienia klienta na w/w produkty.
  • 3 proces – obróbka końcowa polerowanie (tarcze polerskie, pasty i mleczka polerskie itp. produkty).

Oferta firmy MS COMPANY została powiększona także o innowacyjne ściernice poliuretanowe, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie zaczynając od metalu różnego rodzaju, ceramiki, drewna po tworzywa sztuczne.   

(UK)

 

Polecane aktualności
30 sierpnia 2022
Polska Unia Metrologiczna uczestniczyła jako wystawca oraz w roli merytorycznego wsparcia na targach CONTROL-STOM. Uczestnictwo w wydarzeniu wspominane jest także na oficjalnym blogu PUM.
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.