20230118-111332.jpg
Konferencje w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa przyciągają wielu plantatorów.

Od nowych technologii po zatrudnienie pracownika w Targach Kielce. Kongres TSW poruszy palące tematy branży ogrodniczej

03 stycznia 2024
W dobie cyfrowej transformacji także uprawy warzywnicze i sadownicze doświadczają technologicznej rewolucji, która nieustannie przekształca metody pracy. Zmieniają się także okoliczności do prowadzenia gospodarstw – także polityczne i gospodarcze. Te wszystkie kwestie będą poruszone podczas Kongresu w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach. W dwa dni, 17 i 18 stycznia 2024, zostanie omówionych szereg kwestii nurtujących plantatorów.

Nowoczesne technologie, takie jak zaawansowane systemy nawadniania, precyzyjne nawożenie czy inteligentne systemy ochrony roślin, stają się nieodzownym elementem efektywnego i zrównoważonego prowadzenia plantacji. Na pierwszy plan wysuwają się innowacje, które mogą zrewolucjonizować branżę. Biorąc udział w branżowych konferencjach, producenci warzyw i owoców dowiedzą się, jak może wyglądać łączenie technologii i natury, które współpracują dla lepszych plonów i zdrowszego środowiska.

 

Cenieni eksperci zanalizują obecną sytuację w poszczególnych branżach. Nie tylko wskażą palące problemy, ale także podejmą się dyskusji nad rozwiązaniami. Poruszone zostaną kwestie związane z zatrudnieniem, znalezieniem dobrego pracownika, importu i eksportu, skutecznego planowania produkcji i sprzedaży. Padnie wiele wartościowych informacji, które pozwolą efektywnie kierunkować prowadzoną działalność.

 

Pierwszego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, w środę, 17 stycznia odbędą się:

 

Drugiego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, w czwartek, 18 stycznia odbędą się:

 

Kongres TSW odbędzie się 17 i 18 stycznia 2024 w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Targach Kielce. Kup bilet na tsw.pl/

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.