Projekt-bez-tytulu-1.png

Obsługa informatyczna firm wesprze księgowych podczas MKBR

19 października 2021
Serwisanci to firma świadcząca usługi informatyczne. Informatycy pracują w modelu abonamentowych (Outsourcing IT), ale wesprą Twoją firmę , jeśli masz problem z aplikacjami i sprzętem.

Swoje usługi firma kieruje biur rachunkowych, jednostek budżetowych oraz pozostałych działalności gospodarczych. Kompleksowa opieka dotyczy:

- konserwacji i naprawy sprzętu komputerowego, drukarek;

- administracja serwerami i sieci komputerowej;

- aktualizacji oprogramowania, sterowników;

- sprawdzania legalności wykorzystania programów w firmach;

- ochroną antywirusową i antyszpiegowską.

Serwisanci dyżurują 24 godziny przez 7 dni tygodniu. Firma podejmuje interwencje zdalnie, istnieje także możliwość dojazdu do klienta.

Chmura – praca zdalna

Serwisanci proponują także rozwiązania Chmury. Wystawca MKBR dostarczy nowoczesne rozwiązania, jeśli tylko masz komputer i Internet. Można cieszyć się niezależnością i swobodą. Usługa migracja chmury jest wykonywana bezpłatnie w ciągu jednego dnia. W chmurze zainstalowane zostaną drugi oraz Certyfikat Kwalifikowany.  

 

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.