FiberCut-2-bosh2.jpg

Obrabiarki od firmy SERON na Targach STOM-BLECH&CUTTING

10 lutego 2022
SERON jest czołowym producentem maszyn CNC w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz zamiłowanie do nowoczesnych technologii pozwala firma wprowadzać na rynek coraz bardziej wydajne i precyzyjne obrabiarki. Ofertę firmy będzie można poznać już w kwietniu w Targach Kielce.

Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING jako część Przemysłowej Wiosny zaplanowane są od 5 do 7 kwietnia 2022 roku. Jednym z wystawców, który już potwierdził swój udział jest firma SERON.

logo-seron-RGB.png [78.85 KB]

Kluczowym kierunkiem, na jakim skupia się producent, jest automatyzacja zakładów produkcyjnych i zarządzanie nimi zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Stosowane w maszynach protokoły komunikacji pozwalają na zdalne zarządzanie maszyną oraz analizę parametrów jej pracy. Pozwala to rozwiązywać problemy operatorskie, ale przede wszystkim zapobiegać ewentualnym przestojom produkcji.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów wachlarz produktów oferowanych przez firmę Seron ciągle rośnie. Obecnie w ofercie firmy można znaleźć wycinarki światłowodowe Fiber, plotery frezujące i przecinarki plazmowe, choć prace nad nowymi produktami ciągle trwają i niebawem możemy spodziewać się przedstawienia ich rezultatów. Wszystkie obrabiarki konfigurowane w oparciu o analizę potrzeb klienta. Producent kładzie duży nacisk na automatyzację i wydajność swoich obrabiarek CNC. W kwestii jakości komponentów firma nie idzie na kompromisy i dobiera wyłącznie światowej klasy podzespoły. Dzięki temu oferuje niezawodne rozwiązania dla wymagających.

(UK)

Polecane aktualności
18 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia prezentującego najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres zakończy się dziś, 18 maja.
05 maja 2022
Targi STOM są oficjalnym partnerem tego merytorycznego wydarzenia mającego zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku obróbki stali. Kongres odbędzie się od 16 do 18 maja w Krakowie.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
06 kwietnia 2022
Pierwszy wieczór Przemysłowej Wiosny, upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
30 marca 2022
Salon Robotyki Przemysłowej to od czterech lat ważny punkt Salonu Technologii Obróbki Metali. Od początku partnerem Targów STOM-ROBOTICS jest firma Yaskawa.
30 marca 2022
Firma SIAD od lat jest liderem w sektorze obróbki mechanicznej metalu. Jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.
30 marca 2022
Światowy potentat rozwoju, cyfryzacji i usieciowienia technik produkcji przywiezie do Targów Kielce prawdziwe hity.
21 marca 2022
Utwardzanie w niskiej temperaturze – to propozycja krośnieńskiej firmy na Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Wydarzenie jako część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.