Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
plastpol-TymZyjeBranza-v2-3.png

Nowy projekt PLASTPOL-u

05 lutego 2021
#TymŻyjeBranża to najnowszy projekt, który realizowany jest przez Targi Kielce, partnerów i wystawców wydarzenia PLASTPOL

Podcasty, które powstają w ramach przedsięwzięcia są skarbnicą najświeższych informacji dotyczących przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Nie brakuje najnowszych danych, opinii ekspertów i sposobów na funkcjonowanie biznesu w pandemicznej rzeczywistości.

Już teraz na stronie https://www.targikielce.pl/plastpol można zapoznać się z najnowszym materiałem dźwiękowym przygotowanym przez Targi Kielce we współpracy z Robertem Szymanem, dyrektorem generalnym Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych. Dowiecie się Państwo więcej m.in. o tym, jak branża przetwórstwa tworzyw sztucznych funkcjonuje w dobie koronawirusa, i jak firmy radzą sobie z okresami przejściowymi zawartymi w nowej dyrektywie unijnej.

Na stronie dedykowanej Międzynarodowym Targom Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, co miesiąc pojawiać będą interesujące podcasty prezentujące branżowe tematy.

#TymŻyjeBranża – i wiesz więcej!

(AO)

Polecane aktualności
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
17 marca 2021
Nadal czekamy na odblokowanie sektora targowego. Jesteśmy gotowi.
08 stycznia 2021
Od 1 stycznia 2021 roku Anna Kozera-Szałkowska objęła stanowisko dyrektor zarządzającej Fundacji PlasticsEurope Polska. Zastąpiła ona na tym stanowisku Kazimierza Borkowskiego, który przeszedł na emeryturę.
02 grudnia 2020
Przedstawiciele branży nie zgadzają się z kreowaniem negatywnego wizerunku tworzyw sztucznych i mówią wprost - nie ma możliwości, by obecnie świat bez nich funkcjonował
07 października 2020
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji targów PLASTPOL jest tradycyjnie seminarium techniczne PLASTECH-INFO.
06 października 2020
Jak każdego roku, również i tym razem podczas targów PLASTPOL odbyło się spotkanie branży tworzyw sztucznych.
06 października 2020
Wyjątkowa edycja targów Plastpol właśnie wystartowała. Wystawa, początkowo planowana na maj, zgromadziła 147 wystawców z 12 krajów. Przedstawiciele firm z Austrii, Czechy, Danii, Holandii, Litwy, Niemiec, Polski, Serbii, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy i Włochy przez trzy targowe dni będą prezentować swoją ofertę zwiedzającym z całej Europy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy