plastpol-TymZyjeBranza-v2-3.png

Nowy projekt PLASTPOL-u

05 lutego 2021
#TymŻyjeBranża to najnowszy projekt, który realizowany jest przez Targi Kielce, partnerów i wystawców wydarzenia PLASTPOL

Podcasty, które powstają w ramach przedsięwzięcia są skarbnicą najświeższych informacji dotyczących przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Nie brakuje najnowszych danych, opinii ekspertów i sposobów na funkcjonowanie biznesu w pandemicznej rzeczywistości.

Już teraz na stronie https://www.targikielce.pl/plastpol można zapoznać się z najnowszym materiałem dźwiękowym przygotowanym przez Targi Kielce we współpracy z Robertem Szymanem, dyrektorem generalnym Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych. Dowiecie się Państwo więcej m.in. o tym, jak branża przetwórstwa tworzyw sztucznych funkcjonuje w dobie koronawirusa, i jak firmy radzą sobie z okresami przejściowymi zawartymi w nowej dyrektywie unijnej.

Na stronie dedykowanej Międzynarodowym Targom Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, co miesiąc pojawiać będą interesujące podcasty prezentujące branżowe tematy.

#TymŻyjeBranża – i wiesz więcej!

(AO)

Polecane aktualności
08 stycznia 2021
Od 1 stycznia 2021 roku Anna Kozera-Szałkowska objęła stanowisko dyrektor zarządzającej Fundacji PlasticsEurope Polska. Zastąpiła ona na tym stanowisku Kazimierza Borkowskiego, który przeszedł na emeryturę.
02 grudnia 2020
Przedstawiciele branży nie zgadzają się z kreowaniem negatywnego wizerunku tworzyw sztucznych i mówią wprost - nie ma możliwości, by obecnie świat bez nich funkcjonował
07 października 2020
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji targów PLASTPOL jest tradycyjnie seminarium techniczne PLASTECH-INFO.
06 października 2020
Jak każdego roku, również i tym razem podczas targów PLASTPOL odbyło się spotkanie branży tworzyw sztucznych.
06 października 2020
Wyjątkowa edycja targów Plastpol właśnie wystartowała. Wystawa, początkowo planowana na maj, zgromadziła 147 wystawców z 12 krajów. Przedstawiciele firm z Austrii, Czechy, Danii, Holandii, Litwy, Niemiec, Polski, Serbii, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy i Włochy przez trzy targowe dni będą prezentować swoją ofertę zwiedzającym z całej Europy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy